Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

kustaa
saksi

Kustaa Saksi loodud Marmoleum Imagine'i kujundused räägivad omaenese keelt: orgaanilist, mõistatuslikku, narratiivset. Looduselt saadud inspiratsiooni kajastavad kaks kujunduste valikut: IRIS ja OASIS.

IRIS on värvikas ja elav kujundus, mis on moodustatud paljudest erinevatest osakestest. „Laotusvaade“ loob energiliselt mõjuva pildi. Kujundus sisaldab nelja värvitooni, mida saab ise valida, et luua oma lemmikpilt.

Kujundus OASIS on inspireeritud loodusest ja paigutatud ringjoone sisse. OASIS 1 koosneb neljast värvitoonist ja selle läbimõõt on 150 cm. OASIS 2 läbimõõt on 75 cm ja see koosneb kahest värvitoonist.

Toode

Kustaa Saksi

  Teave Kustaa Saksi

  Teave Kustaa Saksi

  Kustaa Saksi on Soome visuaalkunstnik, tekstiilidisainer ja illustraator, kes spetsialiseerub graafilisele lugude jutustamisele mustrite, tekstiilikunsti ning installatsioonide kaudu. Oma kujundustes ühendab ta orgaanilised omadused detailirikaste, rikkalikus värvipaletis tekstuuridega ning eksperimentaalse materjalikasutusega. Saksi kunstitöid on näidatud kogu maailma galeriides ja muuseumides.

  Kustaa Saksi on teinud tellimisel kunstitöid sellistele ettevõtetele nagu Nike, Issey Miyake, Levi's, Salvatore Ferragamo, Lacoste, LVMH, Moooi ja Marimekko.

  Lugege Kustaa Saksi kohta lähemalt veebisaidilt www.kustaasaksi.com

  vaadake videot, kus Kustaa Saksi selgitab oma tööd Marmoleum Imagine'i jaoks

  Seotud kaubamärgid

  Seotud kaubamärgid