Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
wood

Mõelge puitpõrandale, mis ei aja pinde, ei pragune ega kriuksu! Allura Wood ühendab endas puidu ilu ning tugeva ja mugava vinüülimitatsioonkatte eelised.

Allura Wood sisaldab suurt valikut ehtsa väljanägemise, mati pinna ja loodusliku puidutekstuuriga puidumustreid. 14 reljeefstruktuuri rõhutavad plaadi tekstuuri, muutes selle veel tõetruumaks.

Toode

Allura Wood

Teave Allura LVT kohta

Allura imitatsioonkatted

Forbo Allura LVT on sari mitmekesiseid imitatsioonkatteplaate, mis sobivad väga mitmesugustesse kasutuskohtadesse. Iga kujundus jäljendab oma looduslikku vastet. Värvitoonid, puidutekstuur, plaadi suurus ja reljeef on välja töötatud sellisena, nagu looduslik materjal tegelikkuses välja näeb.

Allura ühendab ehtsate looduslike puit- ja kivipõrandate ilu tugeva ning vastupidava imitatsioonkatte eelistega: jala all soe, heli summutav, lihtsalt paigaldatav ja hooldatav.

Säästvusomadused teevad Allurast eelistatud valiku: ftalaadivaba ringlusse võetud toormaterjal, toodetud rohelise energia abil tõhusates tootmistingimustes, mis võivad kiidelda täieliku ringlussevõtu võimelisusega.

Forbo Allura hõlmab kolme alamsarja, igaüks neist eriomase kordumatu loomuliku kujundusega.

Allura Wood
Allura Wood pakub loodusliku puidu ilmega plaate, kus muster ei kordu kogu plaadi ulatuses. Forbo kujundusmeisterlikkus teiseneb soojaks, elegantseks, elutruuks puidumustriks alates tagasihoidlikest toonidest ning lõpetades ilmeka ja moodsa puidustiiliga.

Allura Stone
Tunnetage loodusliku kivi luksust oma jalge all. Mineraalsete, kulunud ilmega ja reljeefsete kujunduste valik pakub võimalusi igat laadi ruumide jaoks.

Allura Abstract
Huviäratavad abstraktsed mustrid põrandale selle seisukoha väljendamiseks ja aladele, mis peavad silma hakkama. Omavahel segunevad ja sobituvad ühevärvilised kujundused ning joonmustrid.

Allura Wood w60055-w60389 detailshot

Allura ja keskkond

Säästlik alternatiiv LVT näol

Kõik Allura LVT sarjad on välja töötatud rangeid keskkonnanõudeid silmas pidades. Lugege altpoolt, mida me teeme, et muuta Allura nii säästvaks kui võimalik.

Taastuvenergia
Forbo tootmistehas Euroopas tagab parima kvaliteediga imitatsioonkatted, mille valmistamisel kasutatakse taastuvenergiat. Tekkiv jäätmevoog on minimaalne ja võetakse omakorda tootes ringlusse.

Vähem vedusid
Tootes kliendile lähedal, vähendame kaugvedudest tingitud koormust ja suudame reguleerida laovarusid selliselt, et materjal on vajaduse korral kättesaadav ega aegu.

Ftalaadivaba
Kõik Allura imitatsioonkatted on täielikult ftalaadivabad.

Ringlussevõtt
Forbo Allura põhimik sisaldab üle 20% ringlussevõetud materjali.

Väiksemad lõikamisjäägid
Allura laua- ja ruudukujulised plaadid lõigatakse automaatse ultrahelilõikuriga, mis ei jäta plaate lõigates üksikute tükkide vahele tühja ruumi ega tekita materjalijäätmeid. Lõikamiseks antakse ette pidev leht, mis tähendab, et jäätmeid tekib minimaalselt, ainult 4 m laiuse lehe kahes servas.

Hoolikalt valitud toormaterjalid
Allura on valmistatud hoolikalt valitud ühtlase koostise ja kvaliteediga toormaterjalidest. Toote erinevad kihid on välja töötatud meie enda tehases ja tootmiseks ei kasutata mingeid eeltoodetud täite- ega kattekihte. See tähendab, et tootmise käigus ei teki mingeid toormaterjali ülejääke.

Allura Wood w60350-w60354 detailshot

LRV & NCS-i koodide vahekaart

Allura LRV & NCS-i koodide vahekaart

Laadige alla Allura NCS & LRV

LRV & NCS-i koodide vahekaart
Arhitektuuris on valguse peegeldumise väärtus (LRV) valgusallikaga valgustamisel pinnalt peegelduva nähtava ja kasutatava valguse protsent. LRV-ga tuleb värvi valimisel arvestada. Värvi ligikaudne LRV näitab nähtava valguse hulka, mida värv peegeldab. Musta värvi valguse peegeldamise väärtus on 0% ja see neelab kogu valguse. Valge värvi valguse peegeldamise väärtus on 100% ja see hoiab hoone heleda ning jahedana. Samuti on see seotud elektri kasutamisega, kuna heledamate värvide puhul on vaja vähem valgustust, mis otseselt keskkonda säästab. Kõigil Forbo toodetel on valguse peegeldamise väärtus, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.
NCS-värvikoodid kirjeldavad iga materjali värvi. Värvi numbrikoodidega (nn NCS-tähistega), näiteks NCS S 1080-Y70R, saab iga värvi täpselt kirjeldada. NCS on määratlenud 1950 standardiseeritud värvi värviruumi iga kümnendiku juures, kajastades kogu värviskaalat. Iga tähistuse värviproov on visuaalselt identne iga teise sama tähisega värviprooviga, olgu see siis standardiseeritud värv või 1950 standardvärvi vahele jääv värv. Sel viisil leiate ruumis teiste värviliste esemetega sobivad põrandakatte värvid.

„Looduslike värvide süsteem” (NCS) on välja töötatud toote värvi väärtuse, intensiivsuse ja tooni tuvastamiseks. NCS-i mõõtmissüsteemi kasutades saab tuvastada ja sobitada värve ja värvigruppe olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab määratleda hoone interjööri eri aspektide värvikoordinaadid. Kõigil Forbo toodetel on NCS-kood, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.

Allura NCS & LRV

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura

Brošüür

Allura brošüür

Kui soovite Allura kohta lisaks lugeda, siis laadige alla Allura teabeleht.: Allura magazine

Allura brochure

Tehnilised andmed

Allura technical specifications