Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Click Pro

Meie uus Allura Clicki imitatsioonkatete kollektsioon pakub paikaklõpsatavat kujunduslahendust mis tahes ruumi, mille pindala jääb alla 1000 m2. Allura Clicki paigaldamiseks ei lähe vaja liimi. Tänu sellele saab põrandat kohe jälle kasutada ja ootamisele kulub vähem väärtuslikku aega. Kokku 51 looduslikku puitu ja kivi imiteerivat kujundust võimaldavad luua kauneid põrandaid.

Allura Click Pro
  • Allura 62534 mist texture
    Allura Click Pro

    Allura Click Pro

    Meie uus Allura Clicki imitatsioonkatete kollektsioon pakub paikaklõpsatavat kujunduslahendust mis tahes alale pindalaga kuni 100 m2. Plaadid ja lauad toimivad isegi ebatasasel aluspõrandal ega vaja kinniliimimist.

    Need 51 loomulikku, betooni ja puitu meenutavat põrandakattetekstuuri võimaldavad luua kauni põrandakujunduse mitmesugustes kasutuskohtades, näiteks poes, restoranis või kontoris.

Teave Allura Clicki kohta

Allura Clicki imitatsioonkatteplaadid

Ühendage imitatsioonkatte mugavus ja klõpspaigaldusega põranda paigalduslihtsus. Meie uus Allura Clicki imitatsioonkatete kollektsioon pakub paikaklõpsatavat kujunduslahendust, mille saab paigaldada liimi kasutamata. Kollektsioon koosneb 51 elegantsest puidu- ja kividekooriga kujundusest. Tõetruus mõõdus lauad, loomulik reljeef ja tõepärased värvitoonid teevad iga toote ainulaadseks.

Kollektsiooni Click laudu ja plaate saab kiiresti ning lihtsalt ilma liimimata paigaldada. Tänu sellele kulub ootamisele vähem väärtuslikku aega, põrandat saab kohe jälle kasutada ja väheneb keskkonnamõju.

Meie Allura Clicki põrandad on toodetud Euroopas ja mõõtmete stabiilsuse tagamiseks on kasutusel Forbo ainulaadne klaasfiibriga ehitus. Klõpsusüsteemi korral saab plaadid nurga all paika vajutada, mille tulemuseks on veatult paigaldatud põrand.

Kõik Allura Clicki kujundused on saadaval ka lahtiselt paigaldatava (nakkeainega) (Allura Flex) ja täielikult kinniliimitavana (Allura Dryback).

Allura Click clickable loose lay tiles

Vaimustusega loodud

Allura, vaimustusega loodud

Allura imitatsioonkatete kollektsioon on loodud vaimustusega, teadmistele tuginedes ning kujutab endast imitatsioonpõrandakatete järgmist põlvkonda. Meie äripindadele mõeldud põrandakatete asjatundjad on loonud selle lõppkasutajate ja põrandakatteäri spetsialistide jaoks.

Forbos uuritakse, kuidas inimesed tänapäeva äriinterjööris töötavad, elavad ja suhtlevad. Me ühendame need teadmised tulevikusuundumuste ja hoone muutuva dünaamikaga, me kasutame oma järeldusi, et oma tootevalikut kujunduse ja funktsiooni kaudu uuendada ning muust eristuvaks muuta.

Lahendame praeguseid ja tulevasi probleeme, andes vastused olulistele küsimustele, näiteks kuidas säästa väärtuslikku aega ooteaja lühendamisega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Oleme vaimustuses kujundamisest ja lõpututest võimalustest, mida Allura pakub, nii omaette kollektsioonina kui ka koos Forbo muude toodetega.

Meie töötajad on oma Allura imitatsioonkatete sarja üle uhked ja soovivad teile rääkida, kuidas nad töötavad ja kuidas on loodud Allura kollektsioonid.
Vaadake allpool kuue Forbo töötaja lugu. Neil kõigil on Allura imitatsioonkatteplaatide valmistamisel oma ülesanded ja oskused.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Leidke oma Allura lahendus

Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

Kuidas tellimust kirjeldada?
Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Pildid ja video

Allura Click Pro pildid ja video

Allura Click hõlmab tasakaalustatud valikut kollektsioonide Wood ja Material kujundustest mitmesuguses mõõdus laudade ja plaatidena, pakkudes suurepäraseid kujundusvõimalusi. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura Clicki lahtise paigaldusega plaadid.

Paigaldamine

Allura Click paigaldamine

Allura Clicki plaate saab kiiresti ning lihtsalt paigaldada tänu järeleproovitud ja patenditud klõpsusüsteemile. Lisateabe saamiseks vaadake Allura Click paigaldusvideot.

Kas tekkis kahjustus ja teil on vaja mõnda plaati parandada? Vaadake Allura Click remondivideost, kuidas seda teha.

Allura click installation

Tehnilised andmed

Allura technical specifications