Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
click pro

Meie uus Allura Clicki imitatsioonkatete kollektsioon pakub paikaklõpsatavat kujunduslahendust mis tahes alale pindalaga kuni 100 m2. Plaadid ja lauad toimivad isegi ebatasasel aluspõrandal ega vaja kinniliimimist.

Need 51 loomulikku, betooni ja puitu meenutavat põrandakattetekstuuri võimaldavad luua kauni põrandakujunduse mitmesugustes kasutuskohtades, näiteks poes, restoranis või kontoris.

Toode

Allura Click Pro

  Teave Allura Clicki kohta

  Allura Clicki imitatsioonkatteplaadid

  Ühendage imitatsioonkatte mugavus ja klõpspaigaldusega põranda paigalduslihtsus. Meie uus Allura Clicki imitatsioonkatete kollektsioon pakub paikaklõpsatavat kujunduslahendust, mille saab paigaldada liimi kasutamata. Kollektsioon koosneb 51 elegantsest puidu- ja kividekooriga kujundusest. Tõetruus mõõdus lauad, loomulik reljeef ja tõepärased värvitoonid teevad iga toote ainulaadseks.

  Kollektsiooni Click laudu ja plaate saab kiiresti ning lihtsalt ilma liimimata paigaldada. Tänu sellele kulub ootamisele vähem väärtuslikku aega, põrandat saab kohe jälle kasutada ja väheneb keskkonnamõju.

  Meie Allura Clicki põrandad on toodetud Euroopas ja mõõtmete stabiilsuse tagamiseks on kasutusel Forbo ainulaadne klaasfiibriga ehitus. Klõpsusüsteemi korral saab plaadid nurga all paika vajutada, mille tulemuseks on veatult paigaldatud põrand.

  Kõik Allura Clicki kujundused on saadaval ka lahtiselt paigaldatava (nakkeainega) (Allura Flex) ja täielikult kinniliimitavana (Allura Dryback).

  Allura Click clickable loose lay tiles

  Leidke oma Allura lahendus

  Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

  KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

  Kuidas tellimust kirjeldada?
  Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
  DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
  DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
  DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
  FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
  FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
  CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
  EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
  PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

  Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

  Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Pildid ja video

  Allura Click Pro pildid ja video

  Allura Click hõlmab tasakaalustatud valikut kollektsioonide Wood ja Material kujundustest mitmesuguses mõõdus laudade ja plaatidena, pakkudes suurepäraseid kujundusvõimalusi. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura Clicki lahtise paigaldusega plaadid.

  Paigaldamine

  Allura Click paigaldamine

  Allura Clicki plaate saab kiiresti ning lihtsalt paigaldada tänu järeleproovitud ja patenditud klõpsusüsteemile. Lisateabe saamiseks vaadake Allura Click paigaldusvideot.

  Kas tekkis kahjustus ja teil on vaja mõnda plaati parandada? Vaadake Allura Click remondivideost, kuidas seda teha.

  Allura click installation

  Tehnilised andmed

  Allura technical specifications