Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sphera elite

Kõige rafineeritum ja hooldusvabam lahendus
Sphera Elite on põneva välimusega. Selle orgaaniline muster muudab teie ruumi kütkestavaks kohaks. Kõikelubava välimusega, äärmiselt vastupidav ja kerge Sphera Elite tagab paljudeks aastateks väga head kasutusomadused.

Sphera Elite'i kujundus on looduslähedase, kivi meenutava välimusega. 18 tootest koosnev valik hõlmab rahulikke ja kokkusobivaid värvitoone, sealhulgas nelja luksusliku metalliaktsendiga värvitooni ja kahte kaunist segutooni.

• Kergemad, elastsemad ja lihtsalt paigaldatavad põrandakatted
• Kollektsioonis ohtralt kombineerimisvõimalusi
• Varjab suurepäraselt määrdumist ja on väga kriipekindel
• Ülihea lahendus tippklassi tervishoiu-, haridus- ja kontorihoone projektide jaoks

Toode

Sphera Elite

  Teave Elite'i kohta

  Sophisticated and care free solution

  Sphera Elite on põneva välimusega. Õhkõrna vihjega looduslikele materjalidele teeb orgaaniline muster teie ruumi kütkestavaks kohaks. Sphera Elite pakub paljude aastate jooksul väga häid kasutusomadusi, olles kõikelubava välimusega, äärmiselt vastupidav ja kerge. Ka kõige nõudlikumas keskkonnas pole vaja muretseda põranda välimuse ja omaduste pärast.

  Kujundus ja värvitoonid
  • Läbimõeldult välja töötatud kujundus, kus kasutatakse teadlikult looduslähedasi orgaanilisi kujundeid ja värvitoone
  • Ootamatud värvikombinatsioonid, kus võib leida ka kulla, kroomi või vase varjundeid, et luua maitsekalt luksuslik välimus
  • Ohtrad kombineerimisvõimalused kollektsiooni piires ja kooskõlas Forbo laia põrandakatete valikuga

  Kasutusomadused ja vastupidavus
  • Uute suure PVC- ja vähese täiteainesisaldusega tasakaalustatud toodete väljatöötamine, mille tulemusel saadakse parima kvaliteediga toode ja kauapüsivad kasutusomadused
  • SMART-top-pinnatöötlus ja selle järjepidev kasutamine tagavad suurima keemilise vastupidavuse, kriipe- ja plekikindluse, pakkudes suurepärast kaitset ja puhastamislihtsust
  • Suurem elastsus ja väiksem mass, mis lihtsustab paigaldamist ja nõgusprofiili kasutamist tõeliselt suunavaba kujundusega

  Tehnoloogia ja kestlikkus
  • Väike saasteainete heitkogus ja ftalaadivaba tootmine aitavad luua tervisliku sisekliima
  • Taastuvenergiale toetuv uus tehnoloogia tagab järjepideva kvaliteedi tõhusalt ja kestlikult, ilma jäätmeteta
  • Hoolikalt valitud toormaterjalid, et pakkuda pärast kasutusaja lõppu korduskasutusvõimalusi
  • Väike energia- ja veekulu tänu tõhusale eesrindlikule tootmisprotsessile

  Sphera Elite

  Kujundusidee

  Elegantne kujundus

  Sphera Elite pakub tagasihoidlikku luksust, mis loob interjööris sooja ja maitseka õhkkonna.
  Elite'i välisilme on täiesti uus ja ainulaadne. See on looduslähedasem, terratsolaadne, suurepärase sügavuse ja värvitoonidega. Kujundustel on õrnad värvitoonikihid, mis on loodud kolme eri varjundi ja eri suurusega kildude kombineerimise teel. See tekitab kauni melanžiefekti. Värvitoonid aitavad kujundusel paremini määrdumist varjata ja tänu uuele koostisele teevad põrandakatte ka kriipekindlamaks.

  Rahustav ja loodusega taasühendav
  Orgaaniliste mustrite ja loodusläheduse teadlik siseruumi toomine annab meile võimaluse tugevdada inimese ja looduse sidet, mida me kõik igatseme. Sphera Elite on trendikas kollektsioon, kus kasutatakse teadlikult loodusest inspireeritud orgaanilisi kujundeid ja värvitoone. Elegantne kujundus õrnade aktsentide ja sügavusega muudab ruumi kütkestavaks, täiendades samal ajal siseviimistlust, näiteks puitu ja kivi. Sphera Elite'i põrandakatted võimaldavad tuua mahedust (hooldus)keskkonda, kus inimesed ei tunne end tihtipeale mugavalt.

  Kaunis kokkusobivatest toonidest baas
  18 tootest koosnev valik hõlmab rahulikke ja kokkusobivaid värvitoone, sealhulgas nelja luksusliku metalliaktsendiga värvitooni ja kolme kaunist segutooni. Neljal metalliaktsendiga värvitoonil on kulla, hõbeda või vase varjund, mis annab maitsekalt luksusliku välimuse. Tõelised pilgupüüdjad, mis loovad lummava valguse ja varju dialoogi. Kaks ainulaadset segutooni kajastavad impressionistlike maalide õhkkonda ja on loodud hoolikalt õige kontrastiga pigmente valides.

  Kollektsioon ise ja kogu Forbo lai põrandakattematerjalide valik pakub arvukalt kombineerimisvõimalusi.

  Sphera Elite

  Pildid & videos

  Sphera Elite pildid & videos

  Siit leiate fotod erinevatest Sphera Elite'i kujunduslahendustest.
  Las see elegantne homogeensete vinüülkatete kollektsioon annab teile innustust.

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Sphera paigaldamine ja põrandahooldus

  Sphera kollektsioon saab spetsiaalselt välja töötatud SMART-top-pinnatöötluse. See ultraviolettkiirguse toimel kõvastuv PUR-pinnakate tagab Sphera hea keemilise vastupidavuse ja plekikindluse. Pinnatöötlus koos reljeefiga varjab kõik aluspõranda võimalikud väiksemad ebatäiused ja tagab lihtsalt puhastatava lahenduse.

  Laadige siit alla Sphera puhastus- ja hooldusjuhend Sphera cleaning & maintenance instructions
  Laadige siit alla Sphera paigaldusjuhend Sphera installation guidelines

  Kõikide kaubaartiklite jaoks on saadaval sobivad keevitusvardad.
  Laadige siit alla Sphera keevitusvarraste ülevaade Sphera Elite welding rod overview

  Sphera Element cleaning & maintenance

  Tehnilised andmed

  Sphera Elite 50493

  NCS ja LRV

  NCS-i koodid ja valguspeegeldustegur

  Laadige siit alla Sphera Element NCS-i ja LRV dokument Sphera Elite NCS & LRV

  LRV
  Arhitektuuris tähendab valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määra protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid värvitooni valiku otsuseid. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõigile Forbo toodetele on märgitud valguspeegeldustegur. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.

  NCS
  NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määranud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

  Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et määrata kindlaks värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel saab värve ja värvirühmi määrata ja sobitada olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõigile Forbo toodetele on märgitud NCS-i kood. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

  Marmoleum Linear NCS & LRV