Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

vinüülkate galeotelt

José Medina Galeote ja Forbo Flooring Systemsi kujundusmeeskondade koostöös sündis ainulaadne põrandakattekollektsioon, kus põrandakate annab kunstnike loomingule uue mõõtme. Tuues oma kunstiteosed otse meie jalge alla, uurib José Medina Galeote eri tekstuuridel uusi vaatenurki. Forbo kõrglahutustrüki meetodid suudavad José Medina Galeote loomingu mis tahes põrandal ellu äratada.

Kõik 24 toodet on tellimisel saadaval kompaktse Eternali (E), Sarlon 15 dB (T15), Sarlon 19 dB (T19) ja Modul'up 19 dB (UP19) põrandakattena.

Toode

Vinüülkate Galeotelt

  Galeote ja Forbo

  Loominguline koostöö

  José Medina Galeote ja Forbo Flooring Systemsi kujundusmeeskondade koostöös sündis ainulaadne põrandakattekollektsioon, kus põrandakate annab kunstnike loomingule uue mõõtme. Tuues oma kunstiteosed otse meie jalge alla, uurib José Medina Galeote uusi vaatenurki eri tekstuuridel, näiteks tekstiilil ja vinüülpõrandakattel. Tänu kõrglahutustrüki meetoditele suudab Forbo Flooring Systems José Medina Galeote loomingu mis tahes põrandal ellu äratada.

  Põrandakatte tüübi valite teie.
  • Flotexi flokeeritud tekstiilkatte soojus ja mugavus
  • Eternali kompaktse heterogeense vinüülkatte äärmiselt hea vastupidavus
  • Sarlon 15 dB ja 19 dB helisummutav mugavus
  • Modul’up 19 dB paigaldamise lihtsus ja kiirus

  „Tooge kunst koju, oma põrandale, ja laske sel koos meie kodusid ehtiva mööbli ja kaunistustega täielikult mõjule pääseda.“
  José Medina Galeote

  LISATEAVE MEIE TELLIMUSEL TEHTAVATE PÕRANDAKATETE JA FLOTEXI KOHTA

  LISATEAVE MEIE TELLIMUSEL TEHTAVATE PÕRANDAKATETE JA VINÜÜLKATETE KOHTA

  Created by JM Galeote

  Galeote looming

  Kunstiteos otse jalge all

  José Medina Galeote on kunstnik, kes kasutab maalimist ja muid tehnikaid loomeprotsessi üle mõtisklemiseks. Oma töös paneb ta esmajärjekorras paika teema – kord stimuleeriva, kord provotseeriva –, kus kunstnikul ja vaatajal on sama ülesanne.

  Oma põhjalikes mõtisklustes kunsti üle üldiselt ja maalikunsti üle konkreetsemalt võtab José Medina Galeote käsile optilised katsetused, luues erilise, nii stiililiselt kui ka kandvate ideede poolest eristava esteetika. Tema loomingus on selgeid viiteid kuuekümnendate aastate minimalistlikule ja kontseptuaalsele kunstile, sest teemaks on tegelikkuse kujutamise käsitus kui selline.

  José Medina Galeote looming saab nüüd uue mõõtme põrandakatetel.

  Created by JM Galeote

  Valiku teete teie

  Valiku teete teie

  Üle 20aastase kogemusega kõrglahutusega digitaaltrüki valdkonnas saab Forbo Flooring Systems pakkuda valikut teie vajadustele kohandatud kvaliteetseid põrandakatteid. Valikus on erinevaid José Medina Galeote kujundusi Flotexi põrandakatte ja erinevate vinüülpõrandakatte lahendustena. Valige oma projekti jaoks sobivaim põrandakate.

  Eternal on äärmiselt kvaliteetne lehtmaterjalist heterogeenne vinüülpõrandakate, mis on loodud väga erinevatesse kasutuskohtadesse. Eternal on ideaalne lahendus, mida naudite alati ja igal pool: tööl, koolis või spordisaalis.

  Sarlon 15 dB on ainulaadne põrandakattelahendus, millel on väga head helisummutusomadused ja toimivusnäitajad, mida võiks tavaliselt oodata kompaktselt põrandakattelt. See on mõeldud just väga nõudlike olukordade jaoks, kus koormus ja käidavus on suur.

  Sarlon 19 dB on ideaalne põrandakattelahendus helide summutamiseks. Sel on parimad helisummutusomadused oma klassi parima jääktäkkekindlusega.
  XtremPUR™-i lakk muudab Sarloni põrandate hooldamise lihtsaks, tagades samas kauakestva ja hästi toimiva kaitse.

  Modul'up on parim lahtiselt paigaldatav põrandakate suure käidavusega kohtadesse. Selle saab paigaldada kiiresti ja liimita ning väljavahetamine on veelgi ajasäästlikum ja kulutõhusam.
  Modul'upi põrandakatted on 19 dB mürasummutusega ning tänu XtremPUR™-i kaitsekihile parima võimaliku kvaliteedi ja vastupidavusega.

  Created by JM Galeote_Angles

  Pildid

  Pildid

  Siit leiate mõned fotod José Medina Galeote loodud Flotexi kujundustest lisateabega tellimusel tehtavate põrandakatete ning Flotexi flokeeritud põrandakatte kohta.

  Brošüür

  José Medina Galeote looming

  Kui soovite lisateavet Forbo ainulaadsete José Medina Galeote loodud põrandakattekujunduste kohta, leiate brošüüri siit:

  Tehnilised andmed