Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
material

Eternal Materiali vinüülpõrandakatete kollektsioon pakub mitmesuguseid mustreid, mis imiteerivad populaarseid põrandakattematerjale, näiteks kivi, metalli ja marmorit. Need annavad kõigile ruumidele maheda ja väljapeetud üldilme – alati ja igal pool.

Toode

Eternal Material

  Lähemalt Eternal

  Lähemalt Eternal

  Eternal on heterogeenne vinüülpõrandakate, mis vastab eri tegevusvaldkondade ja erinevate kasutusviisidega ruumide vajadustele alati ja igal pool. See loob paremad tingimused töötamiseks, igapäevaeluks, suhtlemiseks, lõõgastumiseks, paranemiseks, õppimiseks ja mängimiseks. Forbo Flooring Systems pakub kolme Eternali kollektsiooni: Colour, Material ja Wood. Neid võib omavahel kombineerida või kasutada eraldi.

  Eternal kollektsiooni tooted on end tõestanud töökindla ja kauni lahendusena. Teile on tagatud ...
  - esmaklassiline kujundus
  - esmaklassilised kasutusomadused
  - esmaklassiline jätkusuutlikkus

  Esmaklassiline kujundus
  Meie ettevõttesisene disainispetsialistide meeskond on loonud väga tõetruu välimusega materjalid, mis vastavad ka kõige kõrgematele esteetilistele nõudmistele ja sobivad kõigisse ruumidesse.

  Esmaklassilised kasutusomadused
  Tänu tasakaalus ehitusele ja kalandreeritud aluskihile on Eternali tooted suurepärase jääkvajumiskindlusega.

  Esmaklassiline jätkusuutlikkus
  Eternali tooted ei sisalda ftalaate, lenduvate saasteainete heitkogus on madal ning neid on lihtne puhastada. Tootmises taaskasutatakse aluskihi materjale ning tänu tasakaalus ehitusele ja funktsionaalsetele kihtidele kestavad need tooted kogu elu.

  Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

  Kasutusvaldkonnad

  Alati ja igal pool

  Forbo Eternali kollektsioon pakub rohkelt tõetruu välimusega põrandakatteid, mitmekesist värvivalikut ja fantaasiarikkaid digitaalselt prinditud mustreid. Eternali põrandakatted on funktsionaalsed ja praktilised, vastates eri kasutusaladel kehtivatele nõuetele.

  Puhke- ja majutusasutused
  Eternali sari pakub turul tõenäoliselt kõige suuremat valikut erinevaid materjale imiteerivaid, aga ka abstraktse mustriga põrandakatteid.

  Hooldekodud
  Eternali põrandakattematerjalid loovad üldkasutatavates ja eraruumides, vastuvõtualades ja sööklates hubase ja koduse miljöö.

  Kaubanduspinnad
  Ükskõik kas planeerite terve korruse või üksiku kaupluse põrandakujundust, pakub Eternal piisavalt valikuvabadust, et luua igati pilkupüüdev ostukeskkond.

  Õppeasutused
  Õppeasutuste põrandaid peaks olema lihtne hooldada ning need peaksid olema vastupidavad ja säilitama hea väljanägemise pikki aastaid.

  Tervishoiuasutused
  Eternali tooted täidavad kolm põhinõuet, mis kehtivad tervishoiuasutuste põrandakatete kohta: need on hügieenilised, aitavad pärssida bakterite paljunemist ning neid on lihtne hooldada ja puhastada.

  Kontoriruumid
  Kontor võiks olla enamat kui pelgalt koht, kus tööd tehakse: selleks tuleb luua tingimused, mis soodustavad vaimset tööd ja ergutavad mõttelendu. Eternal ei jäta teid seejuures hätta.

  Kas tõesti alati ja igal pool? Toome teile ühe näite:

  • Puhke- ja majutusasutused
  Ärkamine hotellitoas
  Kell 7.00

  • Õppeasutused
  Lapse viimine lasteaeda
  Kell 8.00

  • Kontoriruumid
  Teel kontorisse
  Kell 9.00

  • Tervishoiuasutused
  Töö arstikabinetis
  Kell 10.30

  • Kaubanduspinnad
  Kingituse ostmine kallile inimesele
  Kell 14.30

  • Puhke- ja majutusasutused
  Lõõgastumine joogastuudios
  Kell 16.00

  • Puhke- ja majutusasutused
  Romantiline õhtusöök kahele
  Kell 19.00

  Eternal segments

  Lähemalt Eternal Material

  Eternal Material

  Eternal Materiali vinüülpõrandakatete kollektsioon pakub mitmesuguseid mustreid, mis imiteerivad populaarseid põrandakattematerjale, näiteks kivi, metalli ja marmorit. Need annavad kõigile ruumidele maheda ja väljapeetud üldilme – alati ja igal pool.

  Materiali kollektsiooni üheks tähttooteks on uus betoonimustriga vinüülmaterjal, mis jätab tänu reljeefsele struktuurile eriti tõetruu mulje. Selles on suurepärases tasakaalus soojad ja külmad hallid varjundid. Marmor on alati moes ja seepärast oleme sellesse Eternali heterogeensete vinüülpõrandakatete kollektsiooni lisanud ka marmorit imiteerivad mustrid. Musta ja valget marmorit saab omavahel kombineerida, et moodustada vahesiile või erinevaid tsoone.

  Uut terratsomustrit saab kohandada teie värvieelistuste järgi.

  Eternal Material 10182

  Kontakt

  Kontakt

  Kas olete huvitatud mõnest Eternali kollektsiooni vinüülpõrandakattest või soovite pidada nõu meie vinüülpõrandakatete spetsialistiga? Võtke meiega ühendust!

  Global

  Rohkem ideid

  Eternal Material

  Vaadake fotosid, et tutvuda lähemalt Eternali heterogeensete vinüülpõrandakatetega.

  Tehnilised andmed

  Eternal Technical Specifications