Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
colour

Eternal Colouri vinüülkatted paistavad silma mitmekesise värvi- ja mustrivalikuga. Nende täismaterjalist kulumiskihiga toodete valikus on 29 neutraalset ja sügavat tooni.

Toode

Eternal Colour

Lähemalt Eternal

Lähemalt Eternal

Eternal on heterogeenne vinüülpõrandakate, mis vastab eri tegevusvaldkondade ja erinevate kasutusviisidega ruumide vajadustele alati ja igal pool. See loob paremad tingimused töötamiseks, igapäevaeluks, suhtlemiseks, lõõgastumiseks, paranemiseks, õppimiseks ja mängimiseks. Forbo Flooring Systems pakub kolme Eternali kollektsiooni: Colour, Material ja Wood. Neid võib omavahel kombineerida või kasutada eraldi.

Eternal kollektsiooni tooted on end tõestanud töökindla ja kauni lahendusena. Teile on tagatud ...
- esmaklassiline kujundus
- esmaklassilised kasutusomadused
- esmaklassiline jätkusuutlikkus

Esmaklassiline kujundus
Meie ettevõttesisene disainispetsialistide meeskond on loonud väga tõetruu välimusega materjalid, mis vastavad ka kõige kõrgematele esteetilistele nõudmistele ja sobivad kõigisse ruumidesse.

Esmaklassilised kasutusomadused
Tänu tasakaalus ehitusele ja kalandreeritud aluskihile on Eternali tooted suurepärase jääkvajumiskindlusega.

Esmaklassiline jätkusuutlikkus
Eternali tooted ei sisalda ftalaate, lenduvate saasteainete heitkogus on madal ning neid on lihtne puhastada. Tootmises taaskasutatakse aluskihi materjale ning tänu tasakaalus ehitusele ja funktsionaalsetele kihtidele kestavad need tooted kogu elu.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Kasutusvaldkonnad

Alati ja igal pool

Forbo Eternali kollektsioon pakub rohkelt tõetruu välimusega põrandakatteid, mitmekesist värvivalikut ja fantaasiarikkaid digitaalselt prinditud mustreid. Eternali põrandakatted on funktsionaalsed ja praktilised, vastates eri kasutusaladel kehtivatele nõuetele.

Puhke- ja majutusasutused
Eternali sari pakub turul tõenäoliselt kõige suuremat valikut erinevaid materjale imiteerivaid, aga ka abstraktse mustriga põrandakatteid.

Hooldekodud
Eternali põrandakattematerjalid loovad üldkasutatavates ja eraruumides, vastuvõtualades ja sööklates hubase ja koduse miljöö.

Kaubanduspinnad
Ükskõik kas planeerite terve korruse või üksiku kaupluse põrandakujundust, pakub Eternal piisavalt valikuvabadust, et luua igati pilkupüüdev ostukeskkond.

Õppeasutused
Õppeasutuste põrandaid peaks olema lihtne hooldada ning need peaksid olema vastupidavad ja säilitama hea väljanägemise pikki aastaid.

Tervishoiuasutused
Eternali tooted täidavad kolm põhinõuet, mis kehtivad tervishoiuasutuste põrandakatete kohta: need on hügieenilised, aitavad pärssida bakterite paljunemist ning neid on lihtne hooldada ja puhastada.

Kontoriruumid
Kontor võiks olla enamat kui pelgalt koht, kus tööd tehakse: selleks tuleb luua tingimused, mis soodustavad vaimset tööd ja ergutavad mõttelendu. Eternal ei jäta teid seejuures hätta.

Kas tõesti alati ja igal pool? Toome teile ühe näite:

• Puhke- ja majutusasutused
Ärkamine hotellitoas
Kell 7.00

• Õppeasutused
Lapse viimine lasteaeda
Kell 8.00

• Kontoriruumid
Teel kontorisse
Kell 9.00

• Tervishoiuasutused
Töö arstikabinetis
Kell 10.30

• Kaubanduspinnad
Kingituse ostmine kallile inimesele
Kell 14.30

• Puhke- ja majutusasutused
Lõõgastumine joogastuudios
Kell 16.00

• Puhke- ja majutusasutused
Romantiline õhtusöök kahele
Kell 19.00

Eternal segments

Eternal Colour

Lähemalt Eternal Colour

Eternal Colour on loodud selleks, et anda võimalus kombineerida eri värve ja isegi struktuure. Meie disainimeeskond on oma kogemustest lähtudes toonud Colouri sarja kokku rahvusvahelisel põrandamaterjalide turul kõige populaarsemad toonid.

Forbo on moetrendide alusel töötanud välja neutraalse ja mitmekesise värvivaliku, mida pakutakse Stepi vinüülturvapõrandakatete kollektsioonis ning kollektsioonides Sphera, Flotex Colour ja Marmoleum Marbled. Tänu sellele saab Eternal Colouri tooteid kergesti kokku sobitada teiste Forbo põrandakattekollektsioonidega.

Värvivalik põhineb Forbo rahvusvahelisel värvikaardil, mis on kõigis riikides ühesugune. Vinüülpõrandakatete värvitoonide nimetused on kõigis kollektsioonides ühed ja samad. Nii on veelgi lihtsam vinüülpõrandakatteid üksteisega kombineerida.

Eternal Colour 45132

Rohkem ideid

Eternal Colour

Vaadake fotosid, et tutvuda lähemalt Eternali heterogeensete vinüülpõrandakatetega.

Kontakt

Kontakt

Kas olete huvitatud mõnest Eternali kollektsiooni vinüülpõrandakattest või soovite pidada nõu meie vinüülpõrandakatete spetsialistiga? Võtke meiega ühendust!

Global

Tehnilised andmed

Eternal Technical Specifications