Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
de luxe

Eternal de Luxe’i disainvinüülpaan toob kokku suurepärased kasutusomadused ja tipptasemel kujunduse. See põrandakattesari sisaldab luksuslikke tippklassi puidu- ja kivikujundusi, mis tõusevad esile oma tõetruude reljeefstruktuuride poolest, kuid on siiski paljudes kohtades lihtsalt kasutatavad.

Eternal de Luxe on saadaval nii kompaktse kui ka akustilise versioonina, mis pakub 17 dB müravähendust. Sarja Eternal põrandakatted on tuntud erakordselt hea kvaliteedi poolest ja on turul järele proovitud – igal aastal kasutatakse miljoneid ruutmeetreid.

Toode

Eternal de Luxe

  Teave Eternal de Luxe’i kohta

  Kasutusomadused ja kujundus

  Eternal de Luxe annab tarbija käsutusse luksusvinüüli kujunduskvaliteedi paaniformaadis. Selles uues Eternali sarjas näeme värskeid puidu- ja kiviefekte, mida täiustavad ehtsailmelised reljeefstruktuurid. Meie Eternali põrandad on järele proovitud nõudlikes tingimustes, näiteks tervishoiu-, toetatud elamise, jaemüügi- ja majutusasutustes.

  Eternal de Luxe pakub:


  KUJUNDUS
  • Esmaklassilised põrandakujundused, mis aitavad luua kutsuva ja mugava õhkkonna
  • Ainulaadsed puitu meenutavad kujundused, mille mustrit järgiv reljeef on üksiklaudadel nähtav nii pikuti kui ka laiuti, andes tulemuseks tõetruu välimuse
  • Nüüdisaegsed kivi välimusega kujundused, mis annavad moodsa ilme

  KVALITEET
  • Erakordselt hea, turul järele proovitud kvaliteet – igal aastal kasutatakse miljoneid ruutmeetreid
  • Polüuretaanviimistlus, mis on osutunud plekkide ja kemikaalide suhtes vastupidavaks ning kriimustuskindlaks, säilitab suurepäraselt välimuse, pakkudes samal ajal tõetruud matti viimistlust
  • Ainulaadsed reljeefstruktuurid, mis annavad tõetruu välimuse, ent tagavad tänu polüuretaanviimistlusele samal ajal suurepärased puhastus- ja hooldamisomadused

  MITMEKESISUS
  • Nii äärmiselt vastupidav kompaktne versioon kui ka mugavusversioon, mis on jalale ülimugav, pakub tipptasemel jääktäkkekindlust ja 17 dB akustilisi omadusi
  • Üks mitmekülgsemaid põrandakattesarju, mida tänapäeva turult võib leida, sobiv ka nõudlikesse keskkondadesse

  Eternal de Luxe 3051

  Polüuretaanlakiga kaitstud

  Polüuretaanlakiga kaitstud

  Suurem osa meie sarja Eternal põrandakatteid on kaitstud Forbo järeleproovitud polüuretaanlakiga. Lakikihi pealekandmise tehnoloogia tagab polüuretaani ühtlase jaotumise nii pinnale kui ka reljeefmustri sügavamatesse piirkondadesse. See aitab hoida Eternali pinda määrdumise eest ja vähendab hoolduskulusid.

  Eternal de Luxe 3047

  Pühendunud igaühe tervisele

  Pühendunud igaühe tervisele

  Puhtad, hügieenilised ja ohutud põrandakatted tulevad kasuks sellistes hoonetes nagu hooldekeskused, haridusasutused ja kontorid.

  Sarja Eternal de Luxe heterogeensed põrandakattepaanid on saadaval väga mitmekesise puidu- ja kiviilmelise kujundusega, mis annab loomuliku koduse välimuse ja tunde. Samas on neid lihtne puhastada ja hooldada.

  Uus akustiline versioon Eternal de Luxe Comfort tundub jala all mugavamana. See tagab suurema heaolu, vähendades väsimust olukordades, kus inimesed peavad pikemat aega seisma.

  Kompaktne Eternal de Luxe on ka säästlik põrandakattevalik, mille põhimikust moodustab ringlussevõetud materjal kuni 70%. Kõik sarja Eternal põrandakatted on täielikult ftalaadivabad ja valmistatud loodussäästlikult, taastuvate loodusvarade baasil toodetud elektri abil.

  Lugege lisateavet meie CHO-põhimõtete kohta

  CHO

  Tehnilised spetsifikatsioonid

  Eternal Technical Specifications