Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex
sd signal

Colorex SD Signal võimaldab elektrostaatilise laengu ohutut maandamist läbi kogu plaadi paksuse. Juhtiv must süsinik moodustab peenikeste mustade juhtide tiheda võrgustiku läbi plaadi kogu paksuse. Colorex SD Signal valmistatakse alade tuvastamise huvides neljas põhivärvitoonis.

Alaliselt staatilist energiat hajutav põrand; plaadid on ühendatud omavahel juhtiva liimainega ja maandatud vaskriba vahendusel.
Kasutusvaldkonnad Uued ehitatavad laboratooriumid, puhasruumid, farmaatsialaborid, tootmiskohad ja operatsioonisaalid.

Toode

Colorex SD signal

Hooldus

Colorex hooldus

Sellised kahjustused nagu põletused, ülemäärane kulumine või kemikaalide mõjul pleekimine on eemaldatavad tavalise ekstsentriklihvijaga. Kasutage alustamiseks liivapaberit teralisusega 80 ja seejärel teralisust kuni 240. Pärast lihvimist saab pinna esialgse kvaliteedi ja välimuse taastada punase tallaga kuivlihvimisega.

Maintenance

Paigaldus

Paigaldus

Colorexil on mitu paigaldusvõimalust.
1. Colorexi liimimine põrandale.
2. Colorex tõstetud põrandapaneeli peal.
3. Colorex lahtiselt laotud plaatidena.

Kogu lisateabe saamiseks klõpsake „lugege veel”.

1. Colorexi liimimine põrandale
Colorexi saab paigaldada betoonist aluspõrandale. Seda tehakse sageli kõigepealt juhtiva krundi ning seejärel vasklindi ja juhtiva liimi kandmisega. Kui Colorex on peale pandud, juhib vasklint elektrilised laengud maasse, millega see on ühendatud. Kui juhtivus ei ole vajalik, kasutatakse tavalist krunti ja liimainet. Betoonile paigaldatud Colorex võib taluda raskeid koormusi, näiteks kahveltõstukit, põrandat kahjustamata. ESD alade plaatide kokkukeevitamine on valikuline, kuid puhasruumides on see nõutud. Sel puhul on hea teada, et kuna Colorexi plaadid ei tõmbu kokku, ei lähe õigesti tehtud keevitus kunagi lahti.
2. Colorex tõstetud põrandapaneeli peal
Sageli pannakse Colorex puhasruumides või andmekeskustes kasutatavate tõstetud põrandapaneelide peale. Tänu Colorexi tugevusele ja erakordsetele omadustele võivad tõstetud põranda valmistajad teha Colorexiga igasuguseid kasutusalast tulenevaid võimalikke ehitusi. Kuivõrd Colorexil on ülimalt väike emissioon ja suur tihedus, võib seda augustada õhuvoolu süsteemide jaoks, mida sageli kasutatakse koos tõstetud põrandatega. Suure liikumiskoormuse taluvus ja parandamisvõimalus välimuse halvenemiseta tõstavad Colorexi kõikide muude alternatiivide hulgast esile.
3. Colorex lahtiselt laotud plaatidena
Colorex Plus on väga vastupidav lahtiselt laotavatest plaatidest koosnev põrandakattesüsteem kõigi nende alade jaoks, kus kulukad ettevalmistustööd ja seisuajad on lihtsalt välistatud. Eritöötlus või ettevalmistus ei ole vajalik, kui põrand on rõhtne. Colorex Plus on paigaldatav hetketegevusi katkestamata või häirimata ja on kohe kasutatav. Colorex Plusi kärgjas alusstruktuur võib kasutuse ajal isegi vajaduse korral niiskust ventileerida. Colorex Plusi plaadid ühendatakse omavahel ainulaadse kalasabasüsteemi abil, mis jääb pinna alla peitu ning nende tõelisel Colorexi pinnal on järeleproovitud omadused ja eelised. Colorex Plus on kättesaadav väga vastupidava elektrit juhtiva (EC) variandina. Tellimuse alusel saab seda ka staatilisi laenguid hajutava (SD) variandina. Lisaks on mittejuhtivate paigalduste jaoks olemas ka antistaatiline variant. Peale selle võib koostatud süsteemi katta libisemiskindla plaadiga, mille saab ühendada kõikide suure koormusega alade Colorex Plusi tüüpi plaatidega. Koos Colorex Plusiga saab kasutada selleks välja töötatud kaldpindu ja liiste, et leida iga olukorra jaoks täiuslik lahendus. Isegi kahveltõstukid ei ole Colorex Plusi jaoks mingi probleem.
Pakume allalaadimiseks mitmeid paigaldusjuhiseid.

Installation