Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kontoriruumid

Alates suurtest avatud planeeringuga aladest kuni eraldi koosolekuruumideni ja kõige jaoks nende vahel pakuvad Forbo modulaarsed põrandakatted võimalust roteerida ja renoveerida pingelise eelarve korral ilma järeleandmisteta esteetikas või kujunduses.

Peale selle saavad kliendid meie juhuslikult laotatavate plaatvaiba sarjadega märkimisväärselt vähendada tellitavat kogust, sest nende sarjade korral ei ole tarvis kokkusobivaid partiisid ja paigaldusjäätmed vähenevad 2%st allapoole.

Linoleum
Tessera carpet tiles

Plaatvaibad

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud ja ühendatud paindlikkusega, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandakattesüsteem, nagu vaibaplaadid, on muutuvate vajaduste järgi kiiresti kohandatav, vähendades reorganiseerimiskulusid ja võimaldades kujunduse suuremat paindlikkust.

Klõpsa meie plaatvaipade kollektsiooni lehele minekuks Tessera

Allura

Forbo Allura kollektsioon esindab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal.
Olles toodetud ja kavandatud Euroopas, pakub Allura pilkupüüdvaid kujundusi koos erakordsete omaduste ja säästlikkuse soovitustega.

Külasta meie Allura lehele minekuks

Luxury vinyl tiles