Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Transpordi - Bussindus

Põrandakatted bussindus

Bus and Coach

Põrandakatted liini- ja turismibussisektoris

Forbo pakub tõeliselt laialdast ja nõuetele vastavat põrandakattetoodete portfelli liini- ja turismibussisektorile. Tooteportfellis on sissepääsualade süsteemid, ohutud põrandad, vinüülpõrandad, flokeeritud põrandakatted, rääkimata liimidest, tarvikutest ja paigaldustööriistadest.

Bus and Coach brands
Coral FR

Coral FR

Nüüdisaegses hoonete sisekujunduses on oluline osa hea kvaliteediga sissepääsumattide süsteemil. Pidades kinni kuni 95% sissetoodud mustusest ja niiskusest, võivad meie Corali sissepääsuala põrandad vähendada puhastuskulusid kuni 65% ning vähendada märkimisväärselt libisemisriski.

Coral FR

Flotex flocked flooring

Flotex FR on unikaalne flokeeritud põrandakate, mis ühendab elastse põrandakatte puhastusomadused ja vastupidavuse mugavuse, libisemiskindluse ning akustiliste omadustega, mis harilikult seostuvad tekstiilpõrandakatetega. Meie Flotex Visioni valikus on üle 500 kujunduse ja värvitooni ning see on digitaalselt prinditud. Me pakume täielikult kohandatud kujundusteenust, mis võimaldab sobitada põranda täpselt teie interjööri kujundusskeemiga või korporatiivsete tunnusvärvidega.

Flotex colour FR
Flotex vision FR

Flotex - Bus & Coach
Step - Bus & Coach

Step safety flooring

Surestep ja Safestep on Forbo Flooringu libisemiskindlad vinüüld. Kollektsiooni on parendatud karborundi või alumiiniumoksiidi osakestega, mis tagab libisemiskindluse R10 kuni R12. Woodi ja Stone’i kujundused näevad luksusbussides head välja ning sobivad soojade ja kasutajasõbralike alade tekitamiseks bussides. Laia värvipaleti ja suure vastupidavusega paljude kasutusalade jaoks transpordivaldkonnas.

Safety vinyl

Eternali vinüül

Meie Eternali üldotstarbelise vinüülikollektsiooni hulgast võid avastada nüüdisaegsete kujunduste kombinatsiooni tugevas, vastupidavas, otstarbega sobivas valikus.
Kollektsioon esindab tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab su sisekujundust.

Eternal

Eternal - Bus & Coach