Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Põrandakatted liini- ja turismibussisektoris

Forbo pakub tõeliselt laialdast ja nõuetele vastavat põrandakattetoodete portfelli liini- ja turismibussisektorile. Tooteportfellis on sissepääsualade süsteemid, ohutud põrandad, vinüülpõrandad, flokeeritud põrandakatted, rääkimata liimidest, tarvikutest ja paigaldustööriistadest.

Flooring in transport
Transport flooring

Ohutud põrandakatted

Vigastusega lõppevates õnnetustes (üle 37%*), libastumistes ja komistamistes süüdi olevatel põrandatel on, mille eest vastutada. Libastumine ja komistamine on töökohtadel saadavate vigastuste kõige tavalisemad põhjused. Stepi põranda valimisega saab libastumistest põhjustatud õnnetuste arvu märgatavalt vähendada. Kaitse reisijaid ohutute põrandakatete kasutamisega oma bussis. On mitmeid kollektsioone kuni R12 libisemiskindluseni ning liini- ja turismibussides kasutamiseks spetsiaalselt tehtud katteid.

Külasta meie Stepi kollektsiooni

* Allikas: tervise ja ohutuse organisatsioon, Ühendkuningriik

Flotex

Liini- või turismibussile luksuslikuma mulje andmisel oleks lahendus Flotexi flokeevaip. Vaiba väljanägemisega ja tundub vaibana, kuid plastist põrandakatte funktsionaalsusega. Flotexi flokeevaip on täiesti eriline tekstiilist põrandakate, milles on ühildatud plastist põrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte kvaliteedi, soojuse ning mugavusega. Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik koos tihedalt flokeeritud pinnaga nailon-6,6 kiududest, mis on ankurdatud tugevalt põhimiku kihti.
Flotex on ülimalt hea mõõtmete püsivusega ja tekstiilist põrandakatte väljanägemisega, kuid otstarbekas ja vastupidav. Seda on lihtne puhastada nagu ka muid plastist põrandakatteid.


Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex flooring
Transport flooring

Eternali üldotstarbeline vinüül

Meie Eternali üldotstarbelise vinüülikollektsiooni hulgast võid avastada nüüdisaegsete kujunduste kombinatsiooni tugevas, vastupidavas, otstarbega sobivas valikus.
Kollektsioon esindab tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab su sisekujundust.


Külasta meie Eternali lehele minekuks

Bus & Coach brochure

  • Limited commands

    Bus & Coach brochure
    Test123 -Sandro