Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ühisruumid ja kontorid

Alates suurtest avatud planeeringuga aladest kuni eraldi koosolekuruumideni ja kõigele nende vahel pakuvad Forbo põrandakatted võimalust roteerida ja renoveerida pingelise eelarve korral järeleandmisteta esteetikas või disainis. Ükskõik, kas kasutate plaatvaipu, imitatsioonkatteid või Flotexit, see näeb hea välja, vähendab akustilist müra ja loob meeldiva tööõhustiku.

Flotex linear stratus and cirrus combined
Tessera

Plaatvaibad

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud ja ühendatud paindlikkusega, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandakattesüsteem, nagu vaibaplaadid, on muutuvate vajaduste järgi kiiresti kohandatav, vähendades reorganiseerimiskulusid ja võimaldades kujunduse suuremat paindlikkust.

Klõpsa meie plaatvaipade kollektsiooni lehele minekuks Tessera

Flotex

Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagavad libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes, samamoodi nagu geko jalad on kaetud tuhandete peente harjastega, mis võimaldavad neil libisemata ronida. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, just nagu sammal või bambus, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta uuesti algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex Linear Cirrus
Allura Flex

Allura

Forbo Allura kollektsioon esindab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal.
Olles toodetud ja kavandatud Euroopas, pakub Allura pilkupüüdvaid kujundusi koos erakordsete omaduste ja säästlikkuse soovitustega.

Külasta meie Allura lehele minekuks