Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Selliste alade jaoks, mis vajavad veelgi spetsiaalsemaid põrandakatte tüüpe, nagu elektrostaatiliste laengute vastase kaitsega või suurema libastumiskindlusega alad, on Forbol olemas toodete valik, mis vastab väga kõrgetele standarditele.

Colorex

Nõudlik ala
Tundlikud haiglaalad, nagu operatsioonisaalid, intensiivravi osakonnad ja pildidiagnostika rajatised, panevad põrandamaterjali unikaalselt proovile. See peab vastama kõige rangematele hügieenieeskirjadele, et aidata vältida haiglas saadud nakkusi ja näitama oma vastavust kõigile vajalikele ohutusnõuetele. Ja mis kõige tähtsam: see peab ära hoidma elektrostaatilised laengud, sest need võivad põhjustada tõrkeid ülitundlikus meditsiiniaparatuuris ja seadmetes.
Kõrgeimad hügieenistandardid
Colorex rahuldab kõiki neid nõudeid. Selle elektrijuhtivusomadused võimaldavad vältida staatilise elektri kogunemise kahjulikku mõju. Samal ajal on selle kompaktne poorideta pind bakteritele ja hallitustele ebasõbralik, aidates säilitada kõrgeimaid hügieenistandardeid.

Külasta meie Colorexi kollektsiooni

ESD
Step

Stepi ohutu põrandakate

Vigastusega lõppevates õnnetustes (üle 37%*), libastumistes ja komistamistes süüdi olevatel põrandatel on, mille eest vastutada. Libastumine ja komistamine on töökohtadel saadavate vigastuste kõige tavalisemad põhjused. Stepi põranda valimisega saab libastumistest põhjustatud õnnetuste arvu märgatavalt vähendada. * Allikas: tervise ja ohutuse organisatsioon, Ühendkuningriik.
Step on ohutu vinüülpõrandakate, mille eluaegne libastumiskindlus on tagatud. See pakub kõige laiemat kujunduste valikut ohutute põrandakatete hulgas, ilma häid omadusi vähendamata. See sobib eesmärgiga nii visuaalsete kui ka libastumisvastaste omaduste poolest, samuti lahendustega iga libastumiskindlaks määratud ala jaoks.
Step pakub samuti ainulaadset ja atraktiivset lahendust märgruumi rakendusteks, andes parima „paljajalu”, aga ka „paljajalu” mittelibastuva lahenduse, kindlustades mugavuse ja ohutuse.

Külasta meie Stepi kollektsiooni