Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Treeni ohutult ja puhtalt

Spordijoogid ja higiplekid on lahutamatu osa igapäevaelust ühes toimekas võimlas, mis teeb vältimatuks puhastamise ja hooldamise hõlpsuse, et võimla jääks treeningute jaoks külalislahkeks kohaks. Libastumist intensiivse sporditegemise ajal tuleb vältida, spetsiaalsetest põrandakatetest on siin abi.

Sports
Linoleum Sport

Marmoleum Sporti põrand

Esimene valik spordi- ja universaalhallide jaoks
Spordi- ja universaalhallide põrandakatted peavad vastama ulatuslikele nõuetele.
Pealiskattega Marmoleum Sport spordipõrand vähendab vigastusohtu, lihaste väsimuse ohtu ja ülepinget. Pealiskiht tagab optimaalse toime libastumiskindluse ja libisemise osas.

Loomulik võitja
Koostis on see, mis teeb Marmoleum Sporti nii eriliseks. See vastab kõigile ökoloogiliselt kvaliteetsete toodete valmistamise nõuetele ja ühendab endas materjali koostise tõttu ohtralt häid omadusi.

Klõpsa Linoleum Sporti põrandate lehele minekuks Marmoleum Sport

Flotex

Flotexi flokeevaip on täiesti eriline tekstiilist põrandakate, milles on ühildatud plastist põrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte kvaliteedi, soojuse ning mugavusega. Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik koos tihedalt flokeeritud pinnaga nailon-6,6 kiududest, mis on ankurdatud tugevalt põhimiku kihti.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex
Eternal project vinyl

Eternal project vinyl

Rohkem kui kunagi varem avastate uue Forbo Eternali üldotstarbelise vinüüli kollektsiooni poole pöördudes ülima kombinatsiooni ajastukohastest, tugevatest, kestvatest ja eesmärgikohastest kujundustest ükskõik mis kasutusvaldkonnale.

Kollektsioon esitleb tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab sinu sisekujundust.


Külasta meie Eternali lehele minekuks