Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ole valmis minema

Ükskõik, kas nad tulevad otse basseinist või on minemas treeningule, klientide varustamine värskete puhaste riietusruumidega ainult parandab nende kogemust sellest tegevuskohast.

Linoleum
Step safety vinyl

Stepi ohutu põrandakate

Forbo Stepi ohutu vinüül on kasutatav kõikjal, kus inimesed teevad oma igapäevaseid asjatoimetusi, sest libastumiskindlus on võtmekaalutlus ohutu töö-, elu- ja avaliku keskkonna loomisel.
Uus Forbo Stepi kollektsioon ühendab väljapaistva libastumiskindluse diferentseeritud esteetikaga ning uue Step Crystalsi kasutamise kaudu pakub iga värvivalik puhast värsket väljanägemist ja parandatud puhastus- ja hooldusomadusi.


Külasta meie Stepi kollektsiooni

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Linoleum
Flotex

Flotex

Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagavad libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes, samamoodi nagu geko jalad on kaetud tuhandete peente harjastega, mis võimaldavad neil libisemata ronida. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, just nagu sammal või bambus, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta uuesti algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.


Külasta meie Flotexi lehekülgi