Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Üldised liikumisalad

Ükskõik, kas tahad aidata ostjatel liikuda oma teed või rohkem esile tuua väljapanekualasid, sinu valitud põrandakujundus võib mängida otsustavat rolli ostjate suunamisel igas poes.

Alates loomulikult kulgevate läbipääsude loomisest kuni mõne pilkupüüdva või ainulaadse eripära kujundamiseni tagab Forbo mitmekesine tooteportfell, et sinu põrandakate avaldab ostjatele mõju.

1127213_small_Baxters_1_39L
Project vinyl

Eternali üldotstarbeline vinüül

Rohkem kui kunagi varem avastate uue Forbo Eternali üldotstarbelise vinüüli kollektsiooni poole pöördudes ülima kombinatsiooni ajastukohastest, tugevatest, kestvatest ja eesmärgikohastest kujundustest ükskõik mis kasutusvaldkonnale.
Kollektsioon esitleb tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab sinu sisekujundust.

Külasta meie Eternali lehele minekuks

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Marmoleum Modular
Allura luxury vinyl tiles

Allura

Forbo Allura kollektsioon esindab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal.
Olles toodetud ja kavandatud Euroopas, pakub Allura pilkupüüdvaid kujundusi koos erakordsete omaduste ja säästlikkuse soovitustega.

Külasta meie Allura lehele minekuks

Flotex

Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagavad libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes, samamoodi nagu geko jalad on kaetud tuhandete peente harjastega, mis võimaldavad neil libisemata ronida. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, just nagu sammal või bambus, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta uuesti algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex linear
Bespoke digital print project vinyl

Tellitav digitaalselt prinditud põrandakate

Tellitav Digital Print on murranguline prinditud vinüülist ja flotexist põrandakate, mis esindab põnevat ja tellitavat võimalust luua selline põrandakatte kujundus, mis oleks interjööri kese.

Vali tuhandete kujutiste hulgast, mis on litsentsitud ja reprodutseerimisvalmis, või kujunda omaenda põrand. Milline ka ei oleks kujunduse tüüp, suurus, mõõtkava või keerukus, meie Digital Print annab kuuevärvilise 600 dpi (kõrgresolutsioonis) digitaalprintimise tulemusena nõelterava ja elava kujutise.