Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kokkusaamine ja toitlustus

Toitlustusalasid kasutatakse ja väärkasutatakse iga päev. Läbipääse ja tähistatud alasid saab tekitada värve ja/või tooteliikide segu kasutades.
Forbo mõistab, et toitlustusaladel kasutatavatel toodetel peab olema
• hea libastumiskindlus, et vältida libastumist ja komistamist;
• vastupidavus saamaks hakkama sadade õpilaste, personali ja külastajatega;
• suurepärased akustilised omadused müra vähendamiseks ja ohjeldamiseks, kus võimalik;
• põrandakate, mis on puhastatult nagu uus ja on hügieeniline.

Marmoleum
Flotex colour

Flotex

Flotex pakub tekstiilpõrandakatte soojust ja akustilisi omadusi koos elastse põrandakatte vastupidavuse ja puhastushõlpsusega, tehes sellest ideaalse lahenduse toitlustusaladele. Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagab libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Marmoleum
Eternal 13122 & 43982

Eternal

Rohkem kui kunagi varem avastate uue Forbo Eternali üldotstarbelise vinüüli kollektsiooni poole pöördudes ülima kombinatsiooni ajastukohastest, tugevatest, kestvatest ja eesmärgikohastest kujundustest ükskõik mis kasutusvaldkonnale.
Kollektsioon esitleb tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab sinu sisekujundust.

Külasta meie Eternali lehele minekuks