Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ohutus eelkõige

Eakate hooldeasutustes on libastumiskindlus ülim kaalutlus nendel aladel, kus vesi või lekked võivad mõjutada ohutut jalgealust. Asukate jaoks peaks olema tagatud meelerahu, et nad võivad kasutada vannitube, ilma et peaks libastumise pärast muretsema või sellele mõtlema.

1156277_small_242
wetroom

Märgruumi põrandakate

See uue ja ainulaadse reljeefiga modernne loomulik kujundus on loodud paljajalu (ja pehmetallaliste jalatsitega) käidavatele aladele. Paindlik toode, mida saab hõlpsasti paigaldada, vastamaks märgruumisektori spetsiifilistele nõuetele. Puhas ja nüüdisaegne kollektsioon vastab selliste rakendusalade nagu vannitubade ja ujulate hügieeni- ja esteetikanõuetele.

Nõuded: klass C, R10, ESb, TRRL ≥ 36, Rz ≥ 20
Külasta meie Märgruumi põrandakatete lehele minekuks

Stepi ohutu põrandakate

Forbo Stepi ohutu vinüül on kasutatav kõikjal, kus inimesed töötavad, õpivad, mängivad või teevad oma igapäevaseid asjatoimetusi, sest libastumiskindlus on põhitegur ohutu töö-, elu- ja avaliku keskkonna loomisel.
Uus Forbo Stepi kollektsioon ühendab väljapaistva libastumiskindluse diferentseeritud esteetikaga ning uue Step Crystalsi kasutamise kaudu pakub iga värvivalik puhast värsket väljanägemist ja parandatud puhastus- ja hooldusomadusi.

Külasta meie Stepi kollektsiooni

Safety flooring