Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Covid-19 - vahemaa hoidmine

Vahemaa hoidmine

Füüsilise vahemaa hoidmise nõue jääb veel mõneks ajaks kehtima. Kuidas innustada inimesi nõutud vahemaad hoidma? Aitame teid hea meelega oma ruumide ümberkujundamisel nende alalisteks tsoonideks jaotamise abil.

Social distancing

Sissejuhatus

Võtame kõigis tegevuskohtades endale kohustuse piirata viiruse levikut ja kaitsta klientide, äripartnerite ning töötajate tervist ja ohutust nii palju kui võimalik. Kõigis riikides, kus tegutseme, järgib meie ettevõte rangelt vähemalt valitsuste ja kohalike tervishoiuasutuste kehtestatud reegleid.

Vahemaa hoidmine on ka edaspidi meie elu loomulik osa. Inimeste ohutuse tagamiseks oleme töötanud välja uued tooted ja ideed. Anname teile meeleldi nõu, kuidas aidata inimestel põrandate abil vajalikku vahemaad hoida.

Meie klienditeenindusosakonnad ja ööpäev läbi toimiv teenus ForbOnline on osutunud väga menukaks ning nad toetavad teid ka edaspidi, kui teil õnnestub oma projekte jätkata. Kui teil on küsimusi, võtke ühendust oma kohaliku kliendihalduri, klientide kontaktisiku või lähima klienditeenindusosakonnaga.

Vahemaa hoidmine

Enamik poode on pärast koroonaviirusest tingitud pausi uksed avanud ning restoranid ja hotellid võivad taas külalisi vastu võtta. Sealjuures tuleb järgida rangeid hügieeninõudeid. Et tagada klientide vahel nõutud vahemaa, on paljud poed asetanud põrandale ajutised märgid. See võib praegu asja ära ajada, kuid see ei ole püsiv lahendus. Tuhandete klientide kingad kulutavad kiiresti märke, muutes need kasutuskõlbmatuks.

Kui otsite kestvaid lahendusi, siis Marmoleumist, vinüülist või Flotexist vahemaa hoidmise märke saab ka otse kavanditesse ja kujundusse kaasata. Meie materjalid lõigatakse eraldi kohapeal ja integreeritakse korralikult põrandaga. Need on vastupidavad, hõlpsalt puhastatavad ja Marmoleumi puhul ka antibakteriaalse toimega.

Marmoleum Way finding

Lahendused

Lahendused

Kuivõrd piirangud lõdvenevad ja kohalikud valitsused on kehtestanud reeglid, kuidas riike pikkamisi ning turvaliselt taas avada, saab üha selgemaks, et vahemaa hoidmine jääb pikemaks ajaks meie elu loomulikuks osaks.

Inimeste ohutuse tagamiseks ja uute käitumisnormide omaksvõtmise hõlbustamiseks oleme töötanud välja mõningad tooted, et pakkuda lahendusi olukorraga toimetulekuks ning teha põrandakatted väheke lõbusamaks.

Coral Logo uksematid

Oleme kujundanud uue uksemattide valiku, mis aitab loodetavasti inimestele vahemaa hoidmist viisakalt meelde tuletada. Valikus on nelja erineva kujundusega matid, mida saab osta erihinnaga, sest me ei kavatse selle abil kasumit teenida, vaid toetada ohutuse tagamisel kõigi püüdlusi.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Coral Logo entrance mats

Nooltega plaatvaibad

Kõiki 40 värvitoonis saadaolevaid Tessera Layouti ja Outline'i plaatvaipu saab kasutada suunda näitavate põrandakatete valmistamiseks. Lihtsalt valige taustplaadi ja kontrastse noole värv. Veel on võimalik valmistada nooltega Flotexi plaate.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Arrows in Carpet Tiles

Vastupidav nooltega põrandakate

Me pakume ka eraldi nooli, mida saab lõigata olemasolevatesse vastupidavast materjalist põrandakatetesse või muudesse vastupidavatesse materjalidesse. Nooled on kättesaadavad meie kõikides põrandakattesarjades paljudes värvides. Andke meile oma vajadustest teada ja me aitame teil leida õige kombinatsiooni.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Arrows in Resilient Sheet

Allura Circle

Meie uude Allura 2020. aasta kollektsiooni kuuluvad 50 × 50 cm plaadid, millest on välja lõigatud 40 cm läbimõõduga ring. Ringe ja väljalõikega ruute saab segada ning sobitada kollektsiooni teiste ringiplaatidega, mida saab kasutada vahemaa hoidmise meeldetuletamiseks ennekõike avalikes kohtades, näiteks kauplustes, kus tuleb seista järjekorras.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Allura circels

Digitrükiga vinüül

Tänu meie esmaklassilisele digitrükitehnoloogiale saame pakkuda pilkupüüdva välimusega põrandakatteid, mida pole võimalik luua tavalise trükitehnikaga. See võimaldab teil anda meie kvaliteetse heterogeense vinüülkatte abil põrandale kordumatu välimuse. Vinüülkattele saab hõlpsasti trükkida nooli ja ringe, et innustada inimesi vahemaad hoidma.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Digital printed vinyl

Flotex Visioni digitrükk

Kuna Flotexil on üle 70 miljoni kiu ruutmeetri kohta, annab see trükkimiseks ainulaadse kõrgtiheda aluspinna. Selle tulemusena saab erksaid kujundusi ja elutruid pilte trükkida suure fotograafilise eraldusvõimega. Võimalik on saavutada kõiki soovitud värvivarjundeid ja -toone. Flotex Vision sobib täiuslikult noolte, ringide ja muude kujundite trükkimiseks, et innustada inimesi vahet hoidma.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Flotex Vision

Marmoleum Aquajet

Kas otsite põranda jaoks midagi ainulaadset? Mis oleks ühtlasi säästev ja vastupidav? Meie valik „Kujundamine Marmoleumiga“ pakub just nimelt seda. Meie tehnoloogia Aquajet võimaldab luua kõige täpsemaid ja detailirikkamaid põrandakujundusi. Näiteks võime Marmoleumist põrandale graveerida nooli, ringe ja muid kujundeid, et aidata inimestel hoida 1,5-meetrist vahet.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Marmoleum Aquajet

Kiirpaigaldatavad põrandakatted

Kiire, lihtne ja taskukohane. Fast Fit on Forbo liimivabade põrandakatete kollektsioon, mille alla kuuluvad sissepääsualade ning siseruumide põrandakatete sarjad, mis on kättesaadavad nii lehtede, plaatide kui ka laudadena, et tagada maksimaalne paindlikkus. Kiirpaigaldatavate põrandakatete kohalepanek on kiire ja lihtne ning sellepärast sobivad need hästi ajutiste alade põrandate jaoks, näiteks haiglates.
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Fast flooring logo

Rohkem ideid

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Kuigi kaugtööl on palju eeliseid ja see võimaldab näiteks rohkem aega perega veeta, võib see raskendada töö tegemist ning projektiga seotud teabe leidmist. Sellepärast oleme töötanud välja uued võimalused vajaliku teabe leidmiseks. Meie spetsifikatsiooninõustajad aitavad teid meelsasti veebinõustamise broneerimisega, et arutada teie kaubandusliku projekti kõiki aspekte, sealhulgas:

• nõustavad teid seoses põrandakatete nõuete tehniliste aspektidega;
• abistavad ja nõustavad teid seoses põrandaplaanidega;
• abistavad teid näidiste tellimisel;
• annavad näpunäiteid, kuidas ühe projekti jaoks eri tooteid kombineerida.

Täitke meie kontaktvorm ning me võtame teiega ühendust, et leppida kokku sobiv kuupäev ja kellaaeg.

Kujundusteenus

Meie lai kollektsioonide valik pakub lõputult võimalusi, kujundusi ja värve. Et aidata teil põrandaid kujundada, pakume teile Forbo kujundusteenust. Forbo kujundusteenuse kujundused lähevad värvide ja mustrite kombineerimisest sammu kaugemale. Eri materjalide kasutamise abil on võimalik luua üllatavaid ruume ja keskkondi. Kas soovite lisateavet Forbo kujundusteenuse kohta?
Võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

COVID-19