Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Podlaha v učebnách ve vzdělávacích zařízeních

Dokonalá třída je prostředí, kde se žáci / studenti mohou cítit pohodlně, bezpečně a vzájemně se inspirovat. Díky naší široké nabídce podlahových krytin Marmoleum vytváříme teplé a příjemné prostředí v učebnách. Pokud zvolíte Marmoleum jako podlahu učeben, můžete si být jisti, že se zvolíte pevnou, odolnou a hygienickou podlahovou krytinu a vytvoříte tak výborný základ pro vzdělávání žáků.

Marmoleum je odolné a nenáročné na údržbu, bezpečné a udržitelné řešení podlah ve vzdělávacím zařízení. Tyto vlastnosti jsou ideální pro učebny, kde chůze pěších a pohyb židlí vyžaduje odolnou podlahovou krytinu.

Více než bez ftalátů, je nikdy žádné ftaláty. Marmoleum neobsahuje PVC, ftaláty ani styren, což poskytuje bezpečnou podlahu s nízkými emisemi. Marmoleum může pomoci s kredity LEED, Well a ILF Living Building Challenge.

Naše nejudržitelnější řešení podlah Marmoleum nabízí velké množství barevných možností, odolnost vůči otěru a poškrábání, spolu s možností opravy poškozených povrchů.

✔ Přírodní suroviny
✔ Bez ftalátů
✔ Bez PVC
✔ Schváleno pro alergiky

✔ Nízké emise
✔ Akustické
✔ CO2 neutrální (od vzniku po expedici – bez kompenzací)
✔ Zabraňuje růstu bakterií

Třída s podlahou Marmoleum

Zdravé prostředí učeben

Děti tráví většinu času uvnitř, doma a ve škole. Děti tráví přibližně 35-40 hodin týdně po dobu 9 měsíců v roce ve školní budově. Naměřené parametry kvality vnitřního ovzduší naznačují, že děti na základních školách jsou vystaveny vysokým koncentracím CO2 a jsou vystaveny zvýšeným úrovním částic VOC a biologických kontaminantů.

V bezpečném vnitřním prostředí jsou podlahy netoxické, nízkoemisní a vyhovují všem mezinárodním standardům. Kromě toho je navržena bezpečná podlaha, aby se zabránilo nehodám. Podlahové krytiny Marmoleum v rolích a dílcích společnosti Forbo a 100% bezrozpouštědlové lepidla jsou ideálními výrobky pro školní aplikace a umožňují obyvatelům budov užívat si zdravější, bezpečnější a trvanlivější řešení podlah.

Podlaha schválená pro alergiky

Naše podlahové krytiny Marmoleum získaly prestižní ocenění „Seal of Approval“ od Allergy UK, se správným režimem čištění, nebudou poskytovat útočiště alergenům ani roztočům.

Nedávná zpráva společnosti Allergy UK odhaduje, že existuje nejméně 12 milionů lidí „alergických na svůj vlastní domov“, přičemž 58% uvádí jako hlavní spouštěč roztoče z domácího prachu. Proto by neměl být přehlížen význam podlahových krytin pro vytváření lepšího vnitřního prostředí.

Je to také problém, který by neměl být ignorován ve vzdělávacích, zdravotnických, kancelářských zařízeních nebo v sociální péčí – vlastně kdekoli, kde lidé pravděpodobně stráví delší dobu.

Allergy UK seal of approval logo

Bez ftalátů

Ftaláty jsou skupinou chemických sloučenin, které se primárně používají k výrobě pružného a poddajného polyvinylchloridu (PVC) nebo vinylu. Ftaláty hojně volené pro změkčení vinylu se používají kvůli jejich silné funkčnosti, trvanlivosti a stabilitě. Protože se používají ke změkčení vinylu a jeho pružnosti, v tomto uplatnění se jim říká „změkčovadla“.

Vystavení se nějakým druhům ftalátů byla spojena s nárůstem poruchy pozornosti a s hyperaktivitou (ADHD). Podlahy Marmoleum, vytvořené z přírodních obnovitelných materiálů, jsou nejudržitelnější dostupnou pružnou podlahou. Jsou bez ftalátů, plastifikátorů a bez minerálních olejů.

Bez ftalátů

Přirozeně brání množení bakterií a virů

Závažné problémy s napadením bakteriemi a zdravím vnitřního prostředí nemusí být vhodné pro rychlá a snadná řešení, ovšem některé kroky mohou vést k okamžitému zlepšení. Dobrým prvním krokem je nahradit produkty, které přispívají k problému, těmi, které přirozeně snižují riziko.

Marmoleum je vyrobeno z přírodních ingrediencí, které svou povahou odolávají mikrobiálnímu růstu. Díky přírodním surovinám, které se používají při výrobě (konkrétně lněný olej) získává Marmoleum schopnost bránit růstu bakteriálních kmenů. Antibakteriální vlastnosti linolea Marmoleum jsou neodmyslitelnou charakteristikou produktu a časem se nesnižují, což poskytuje klid a neustálou ochranu již od okamžiku instalace.

Nezávislé testy dokazují, že MRSA a staphylococcus aureus se na krytině Marmoleum nemnoží.

suroviny

Topshield pro

Topshield pro je vysoce účinný UV vytvrzený povrch vyvinutý společností Forbo Flooring, který se nanáší na všechny podlahové krytiny Marmoleum. Topshield pro zabraňuje tvorbě skvrn, otěru a poškrábání pro dlouhotrvající uchování vzhledu. Umožňuje snadné čištění a údržbu při delších intervalech. Naše povrchová úprava Topshield pro posouvá odolnost našich podlah Marmoleum do nové dimenze.

Topshield pro Logo

Topshield pro - vlastnosti

✔ Žádná počáteční údržba nebo nanášení polymeru
✔ Méně znečištění a ulpívání nečistot
✔ Zabraňte růstu bakterií
✔ Odolný vůči dezinfekčním prostředkům
✔ Celková vylepšená odolnost vůči skvrnám

✔ Efektivní a snadné suché čištění
✔ Jednoduchá údržba
✔ Méně škrábanců a ulpívání nečistot
✔ Povrch lze opravit
✔ Povrch lze obnovit

DAK_Kindercentra_3

Trvalá funkčnost

Zároveň má Topshield pro jedinečnou vlastnost, že povrch lze opravit nebo obnovit v případě poškození nebo po letech intenzivního nešetrného používání, a vytvořit tak podlahu v učebnách, která v průběhu času prokáže trvalou funkčnost.

Topshield pro byl navržen tak, aby vytvořil Marmoleum „připravené ihned k použití“, které nevyžaduje žádnou počáteční údržbu ani aplikaci polymeru a je ještě odolnější vůči ulpívání nečistot, méně náchylné k opotřebení a má zlepšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.

Akustické linoleum

Nejlepší způsob, jak snížit hluk, je přímo u zdroje. Akustické podlahy významně přispívají ke snížení hluku v budovách. Naše akustické linoleové podlahy vytvářejí zdravé prostředí spojením udržitelnosti s vynikajícími vlastnostmi tlumení hluku.

Správná akustičnost vytváří ve školách klidnou atmosféru (i když děti běží na chodbách), která dětem pomáhá učit se. Zjistěte více o našem řešení akustických podlahovin.

Akustické linoleum

Akustické podlahy

Udělejte to osobním!

Díky výjimečné moderní digitální technologii může společnost Forbo nabídnout možnost vytvořit si vlastní podlahovou krytinu vhodnou pro učebny a další prostředí vzdělávacích zařízení. Neexistují prakticky žádná omezení toho, čeho lze dosáhnout, pokud jde o estetický design, barvu a složité detaily.

Naše technika řezání vodním paprskem Aquajet nabízí sofistikované vzory, které jsou ideální pro vytváření vlastních návrhů na vaší podlaze: logo, text nebo umělecké dílo, možnosti jsou nekonečné. Vyberte si laserové gravírování na míru, pomocí kterého bude možné na Marmoleum vygravírovat váš vlastní design.

Udělejte to osobní - Marmoleum

Kolekce Marmoleum

Přirozeně krásná, odolná, udržitelná a zdravá! Naše podlaha Marmoleum je přírodní krytina spojená s udržitelností, trvanlivostí, vysokou kvalitou a inovativním designem. Naše kolekce Marmoleum nabízí v podstatě řešení pro jakékoliv oblasti použití. Objevte přírodní krásy podlah Marmoleum s více než 300 barvami a vzory, od mramorovaných po lineární a betonové, dostupné v rolích, dílcích a prknech.

Objevte kolekce Marmoleum


Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

Žijte pro budoucnost

Za posledních 125 let jsme byli na inspirativní cestě k Marmoleu. Se vzestupy, pády a nejúžasnějšími barvami a strukturami. CO2 neutrální cesta díky milionům budov po celém světě. Cesta, která se stále odvíjí, protože nedosáhla plně udržitelné budoucnosti. Proto vás zveme, abyste se k nám připojili ... vyberte si svědomitě...
Kráčejte po skutečně CO2 neutrální cestě

Přidejte se k naší cestě