Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex
sd signal

Colorex, ICT daireleri server odaları ve laboratuvarlar gibi endüstriyel olan tüm hassas alanlardaki statik boşalmayı kontrol etmek için özellikle tasarlanmış serbest döşenir yapıya sahip zemin sistemidir.

Colorex, temiz odalar, ameliyat odaları gibi hassas alanlarda ve elektronik endüstrisinde statik boşalmayı kontrol etmek için özellikle tasarlanmıştır. Colorex sadece gelişmiş bir teknik çözüm sağlamakla kalmayan aynı zamanda estetik açıdan memnun edici, endüstriyel firmalarından eğitim kuruluşlarına kadar her türlü ticari iç mekanı geliştiren bir sistemdir.

Ürünler

Colorex SD Signal

  Zemin Bakımı

  Colorex Zemin Bakımı

  Yanma, boyayan kimyasallardan kaynaklanan renk aşınması gibi yüzey hasarları konvansiyonel eksantrik zımpara cihazı ile hafifce zımparalanarak çıkartılabilinir. Başlangıç olarak 80 lik zımpara filtre kağıdı kullanılması tavsiye edilir. Daha sonradan teknik departmanımıza sorarak 240 a kadar çıkabilirsiniz. Zımparalama işleminden sonra, red pad ile cilalanarak, yüzey orjinal kalitesini ve görünümünü tekrar kazanır.

  Colorex - Temizlik & Zemin Bakım Talimatları

  Maintenance

  Uygulama

  Uygulama

  Colorex in birçok uygulama seçeneği vardır:
  1. Zemine yapıştırılan Colorex
  2. Yükseltilmiş zemin paneli üzerinde Colorex
  3. Serbest döşeme olarak karo Colorex

  Tıklayın ve Colorex hakkında önemli detaylara ulaşın.

  1. Zemine yapıştırılan Colorex
  Colorex beton alt zemine kurulabilir. Bu işlem genellikle bakır şerit ve iletken yapışkan uygulandıktan sonra iletken bir astar kullanılarak yapılır. Colorex üste yerleştirildiğinde bakır şerit elektrik yükünü temas ettiği toprağa bırakır. İletkenlik gerekmediğinde normal astar ve yapıştırıcı kullanılır. Colorex beton zemine kurulduğunda zemine zarar vermeden forklift gibi ağır yüklere dayanıklılık gösterir. ESD alanları için karoların kaynaklanması opsiyoneldir. Temizodalar için gerekliliktir. Bu alanlar için, Colorex daralmadığından, doğru şekilde yapılmış kaynak hiçbir şekilde açılmayacaktır.

  2.Yükseltilmiş zemin paneli üzerinde Colorex
  Colorex genellikle temiz odalar ve veri merkezlerinde kullanılan yükseltilmiş zemin paneller üzerine yerleştirilir. Colorex in dayanıklılığına ve eşsiz özelliklerine bağlı olarak yükseltilmiş zemin üreticileri kullanım alanına göre her türlü inşayı sağlayabilirler. Colorex yüksek seviyede düşük emisyona ve yüksek yoğunluğa sahip olduğundan genellikle yükseltilmiş zeminlerle birlikte kullanılan hava akışı sistemleri için de delinebilir. Yoğun trafikten ve onarılabilirlik özelliğinden etkilenmeden görüntüsünü koruyabilmesi sayesinde Colorex diğer alternatiflerin önüne geçer.


  3. Serbest döşeme olarak karo Colorex
  Colorex plus tüm uygulama alanlarında pahalı hazırlık önlemlerini ve zaman kaybını ortadan kaldıran serbest döşenebilir karoları ile yüksek performanslı zemin kaplama performansı sunar. Zemin düz olduğu sürece özel bir işlem ya da hazırlık gerekmez. Renovasyon gerektiren projelerde; Clorex Plus günlük aktiviteleri sekteye uğratmadan uygulanabilir. Tabanındaki petekli yapısı sayesinde Colorex Plus kullanım sırasında gerek duyulduğunda nemi havalandırır. Colorex plus karoları yüzey altında gizli kalan eşsiz bir dovetailing sistemi ile biraraya getirilmişlerdir ve kanıtlanmış özellikleri ve faydalarıyla eşsiz bir yaşama alanı sağlar.

  (EC) Yüksek performans versiyonu. İsteğe göre Statik Dağıtan vesiyon sipariş edilebilir. Buna ek olarak, iletken olmayan kurulumlar için antistatik versiyon da bulunmaktadır. Ayrıca, sistem, yoğun iş alanları için kullanılan tüm Colorex plus karolara bağlantısı yapılabilen , kayganlık direncine sahip karolarla tamamlanabilir.

  Colorex serisine ait uygulama detayları hakkında daha fazla bilgi edinin:
  Colorex Kondaktif Uygulama Talimatları
  Colorex İç Köşe Uygulama Talimatları
  Colorex Dış Köşe Uygulama Talimatları
  Colorex Kaynak Kordonu
  Colorex Kaynak Kordon Kullanım Talimatları
  Renovasyon Projeleri için Colorex

  Installation