Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex
basic plus

Colorex Basic Plus, iletken özelliklere sahip olmayan , en üst yüzeyde serbest döşenir zemin sistemidir. Bu seri, Colorex in yüksek yoğunluk, kolay onarım ve lekelere karşı üstün direnç gibi tüm faydaları kapsarr. Aynı zamanda yoğun alanlar için serbest döşenebilir özelliği avantaj sağlar.


Colorex Basis Plus, SD özellikli güçlü aşınma yüzeyi ile hızlı yenilenme ve kolay kurulum imkanı sağlar.

Ürünler

Colorex Basic Plus

  Zemin Bakımı

  Zemin Bakımı

  Yanma, boyayan kimyasallardan kaynaklanan renk aşınması gibi yüzey hasarları konvansiyonel eksantrik zımpara cihazı ile hafifce zımparalanarak çıkartılabilinir. Başlangıç olarak 80 lik zımpara filtre kağıdı kullanılması tavsiye edilir. Daha sonradan teknik departmanımıza sorarak 240 a kadar çıkabilirsiniz. Zımparalama işleminden sonra, red pad ile cilalanarak, yüzey orjinal kalitesini ve görünümünü tekrar kazanır.

  Colorex - Temizlik & Zemin Bakım Talimatları

  Maintenance

  Uygulama

  Uygulama

  Colorex plus tüm uygulama alanlarında pahalı hazırlık önlemlerini ve zaman kaybını ortadan kaldıran gevşek yerleştirilmiş karoları içeren yüksek performanslı zemin kaplama sistemidir. Zemin düz olduğu sürece özel bir işlem ya da hazırlık gerekmez. Clorex plus aksama olmadan veya günlük aktiviteleri sekteye uğratmadan yerleştirebilir.Tabanındaki petekli yapısı syesinde Colorex plus kullanım sırasında gerek duyulduğunda nemi havalandırır.

  Colorex plus karoları yüzey altında gizli kalan eşsiz bir dovetailing sistemi ile biraraya getirilmişlerdir ve kanıtlanmış özellikleri ve faydalarıyla eşsiz bir Colorex alanı yaratırlar.

  Plus installation