Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Eternal Decibel

Kompakt Heterojen Eternal Vinil Serisi içinde yer alan dijital baskı hariç bütün eternal ürünleri 17 dB ses indirgeme değeri ile akustik olarak ta üretilebilir.

Etenal Decibel'in kalınlığı 3.0 mm, aşınma tabakası kalınlığı 0.7 mm'dir. Eternal Decibel kanıtlanmış 'PUR Pearl' yüzey koruması sayesinde Eternal serisinin tüm yüksek kalite özelliklerini taşır.
Böylelikle kolay bakım sağlayarak, servis süresi boyunca doğacak cilalama ve sprey ile yenileme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Eternal Decibel siparişi ile ilgili daha fazla bilgi için : yerel satış organizasyonu (marka: 2474)

Eternal koleksiyonuna geri dönün

Eternal Material 12432

'PUR Pearl' yüzey koruması

Eternal zeminlerimizin büyük bir kısmı, Forbo’nun PUR Pearl yüzey koruma teknolojisine sahiptir. Cila katmanının uygulanma teknolojisi, PUR Pearl yüzey korumasının, kabartmanın hem yüzeyine hem de daha derin yerlerine nüfuz etmesini sağlar. Bu teknoloji, Eternal yüzeyinin kirlenmesini engeller ve bakım maliyetlerini düşürür.

PUR Ahşap Doku ile tamamlanmış olan 8 yeni Eternal ürünü, ahşap damarlı dizaynlarda olabilecek en iyi Pearl etkili performansı sunar.Mat kabartmalı cila katmanı hem kimyasal direnç hem de aşınma direnci açısından en iyi seviyeyi garanti eder.

Eternal 12422

Daha fazla bilgi için satış temsilciniz ile iletişime geçin.