Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dijital baskı vinil zemin: Eternal

Gelişmiş dijital baskı teknolojimiz sayesinde dizayn ekibimiz alışılmış baskı teknikleri ile elde edilemeyen etkileyici görselleri elde edebilecek araçlarla donatılmıştır ve bu teknoloji sayesinde kendi zemininiz dizayn etmeniz mümkündür.

Dijital baskılı vinil, hem Eternal koleksiyonunun sahip olduğu performans özelliklerine, hem de tam bir esnekliğe sahiptir. Maksimum aşınma direnci sağlayan ve görünümü mükemmel derecede muhafaza eden 0.7 mm’lik bir aşınma tabakasını içerir.

Eternal Geode 43982

Dijital baskı vinil zemin: Eternal

Eternal Vinil Koleksiyonu, renk ve dizayn anlayışına yeni bir boyut katan bir dizi dijital baskılı zemin kaplama serisinden oluşmaktadır. İnce renk geçişleri, gökkuşağının tüm renkleri veya cilalı değerli taşların jeotları...

Dijital baskı tasarımlarına ek olarak, 12 m2’den başlayan ebatlarda kişiye özel olarak hazırlanan zemin çözümleri de sunuyoruz. Tüm seçenekler ve kategorileri bulabilirsiniz.

Eternal dijital baskılı vinil broşürünü indirin

Teknik özellikleri indirin.

Magnified nature petrified bark

Rainbow

Eternal Rainbow tasarımı, ilk rengin desende herhangi bir kırılma olmadan son rengi izlediği gökkuşağı renk geçişlerine imkan veren 10 metre uzunluğunda degrade renklerden oluşan bir spektrum ortaya çıkarır. Bu büyüklükle bir desen tekrarı sadece dijital baskı teknolojisi ile elde edilebilir. Eternal Rainbow 1.95 m. genişliğinde rulolar halinde mevcut olup bu genişlik daha geniş alanlara uyum sağlaması için artırılabilir.

Eternal digitally printed Rainbow

Büyüleyici Doğası

Jeot gibi değerli taşlar ile, "Taşlanmış Ağaç Kabuğu" efektine kadar her iç mekanda en can alıcı bölümü oluşturan bu koleksiyon zeminlere daha önce görülmemiş şekilde doğayı taşır.
Her dizayn boyut olarak ölçeklenebildiği için 'Magnified Nature' zeminde göz alıcı etki yaratmak isteyenler için idealdir.

Eternal Magnified Nature tasarımları, koleksiyondaki tüm Eternal renklerine eklenebilecek şekilde ek parçası olarak tedarik edilmektedir.

Eternal Natural geode

Fotoğrafik

Kendi görselinizi getirin, bir kare belirleyin ya da dünyanın birçok harikasından birini seçin.

Müşteri Hizmetlerimiz ilgilendiğiniz görselin tip, boyut ve çözünürlüğü konularında size önerilerde bulunabilir.

Fotoğrafik dijital baskı Eternal

Grafiksel

Grafik kategorisinde baskıları çeşitli şekiller, çizgiler, metinler ve şehir haritaları olarak gruplandırıyoruz.

Kendi rotanızı yaratın ;iç mekan zeminleriniz bilgi veren, eğitim amaçlı veya eğlenceli grafik desenlere sahip olsun.

Grafik dijital baskı Eternal

Kimlik

Bu koleksiyon ile stilinizi, renklerinizi ve logonuzu zemine taşıyın ! Zeminde dilediğiniz gibi renkler ile oynayarak, grafiksel öğeleri ve şirket logonuzu konumlandırın.

Kimlik dijital baskı Eternal

Doğallık

Zeminize bir parça doğa taşıyın. Bu çakıl zemin, çimen baskı veya yaprak baskı olabilir.
Doğanın direkt kopyası veya Magnified Nature serimizdeki soyut yorumlar bile olabilir.

Doğallık dijital baskı Eternal

Limitsiz Çalışmalar

Sınırları olmayan görseller.
Esnek zemin kaplama dünyasındaki herhangi bir tekrarı olmadan boyut, renk ve çerçeve konusunda sınırları olmayan dizaynlardır.

Limitsiz dijital baskı Eternal

Daha fazla bilgi için satış temsilciniz ile iletişime geçin.