Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kendinizi evinizde hissedin

Her şeyden uzaklaşıp, iyi bir gece uykusu çekmek söz konusu olduğunda, bu tesislerde kalan kişilerin yaşam alanları ve yatak odaları kendilerine ait tek alandır. Ancak, biliyoruz ki yaramaz torunlar ve bir fincan çay, kişisel alanlara bile özen gösterilmesi anlamına gelebilir.

Bedroom, novilon
Flotex Linear Stratus

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullannıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.

Flotex ürünleri için tıklayın

Eternal

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal ürünlerine gitmek için tıklayın

Eternal wood
Novilon Design

Allura

Tüm yeni Forbo Allura koleksiyonu, son teknoloji üretim teknikleri ve süreçleri kullanılarak elde edilen ve lüks vinil karolarınızda en gerçekçi ve en doğal malzeme ifadesini oluşturmak için tasarlanan gerçekçi doğal ve soyut tasarımlar sunar.

Avrupa'da üretilen ve tasarlanan Allura, üstün performans ve sürdürülebilirliğinin yanı sıra çarpıcı dizaynlara sahip.

Allura ürünleri için tıklayın