Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Hollanda Demiryolları

Hollanda Demiryolları, Hollanda'da ana yolcu demiryolu operatörü, büyük bir filo modernizasyon projesi yürütmektedir. 250 şehirlerarası çift katlı garaj trenleri yenileniyor.

Hollanda demiryolları vaka çalışması

Marmoleum Striato - Dutch railways
Tessera railway flooring

Kiwi Demiryolları

Yeni Zelanda'nın en büyük demiryolu taşımacılığı operatörü olan KiwiRail, dünya çapında tüm seyahat edenlerin deneyimini geliştirmek için birinci sınıf turizm trenlerine 16 yeni "panorama" vagon ekliyor . Forbo Flooring Systems, yeni taşıtlar için çağdaş tekstil esaslı zemin kaplamaları sağlamak için Auckland merkezli tasarım danışmanları Barnacle Design ile çalıştı ve çok güzel sonuçlar alındı.

Kiwi Demiryolu vaka çalışmaları

Kiwi Rail
Translink NI Railways Coral

Translink Nl Demiryolları

Translink NI Demiryolları son zamanlarda en büyük satın alma projelerinden biri olan CAF'den yeni 20 sınıfında 4000 trenle demiryol taşımacılığı daha üst sınıfa yükseltti.
Yeni trenler, 2011 ve 2012 yıllarında hizmete girerek filosunu güncel hale getiren ve müşteri deneyimini büyük ölçüde geliştiren bir dizi iç ve dış tasarım geliştirme donanımına sahip olan bu proje gerçekten incelemeye değer.

Translink NI Demiryolları vaka çalışmaları

Auckland Demiryolu

Forbo Zemin Sistemleri, Auckland Transport için İspanyol tren üreticisi Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (CAF) tarafından inşa edilen 57 yeni elektrikli tren filosunun zemin kaplamalarında nefes kesti!

Auckland demiryolu vaka çalışmaları

Auckland Transport Tessera
Russian Railways

Rus Demiryolları

Forbo, demiryolu operatörlerine hizmet konusunda kapsamlı uzmanlığa sahip olan Rusya'nın önemli dağıtımcısı olan Transport Technic ile yakın işbirliği içinde çalışarak, Rusya yangın güvenliği yönetmeliklerine uyum konusunda gerekli sertifikayı alarakyüksek performanslı iki ticari vinil yer kaplamasını başarıyla uyguladı.
Şimdiye kadar, elektrikli tren vagonlarının yenileme projesinde kullanılmak üzere devam eden bir filo modernizasyonu projesinin parçası olarak 30.000 m 2 'den fazla Forbo zemin sistemleri Rus Demir Yolları'nın Moskova Lokomotif Onarım İşleri'nde kullanıldı.

Russian Demiryolları vaka çalışması