Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Hitachi rail

Hitachi Rail

Forbo Flooring Systems, Hitachi Rail ile aralarında Trans Pennine Express, Abelio Scot Rail, West of England ve IEP Great Western Main Line / East Coast Main Line'ın da bulunduğu çok sayıda yeni yapılan raylı araç projelerinde yakın bir şekilde çalışmaktadır.

Tüm raylı araçların giriş alanlarında Coral Classic FR, Abelio Scot Rail projesinde ayrıca salonlarda Coral Move FR halı bulunmaktadır.

Hıtachı Raıl Case Study

East Midlands Trains

Zemin kaplamaları için yoğun bir salon vagonunun içinden daha zorlayıcı birkaç ortam olabilir. Yeni ve yenilenmiş demiryolu taşıtlarının iç donanımına dahil olan şartname hazırlayıcıları, seçtikleri ürünlerin yoğun yaya trafiğinden, ağır tekerlekli bagajlarla arabalardan kaynaklanan cezalara ve titizliğe rağmen görünümü ve performansı korumak için gereken olağanüstü dayanıklılığa, yolcu taşıma ortamlarında uygulanan temizlik rejimlerine sahip olduğundan emin olmalıdır.

East Mıdlands Traıns Case Study

Tessera railway flooring
Marmoleum Striato - Dutch railways

Dutch Railways

Hollanda'nın başlıca yolcu demiryolu işletmecisi olan Dutch Railways, büyük bir filo modernizasyon projesi üstleniyor. 250 şehirlerarası çift katlı tren Forbo ürünleri ile yenileniyor.

Dutch Raılways Case Study

Translink Nl Railways

Translink NI Railways, şimdiye kadarki en büyük tedarik projelerinden birinde CAF'den 20 yeni Sınıf 4000 trenle demiryolu taşıtlarını yeniledi.

Yeni trenlerle filoyu güncel hale getiren ve müşteri deneyimini önemli ölçüde iyileştiren bir dizi iç ve dış tasarım geliştirmesiyle 2011 ve 2012'de hizmete girdi.

Translınk NI Raılways Case Study

Translink NI Railways Coral
Kiwi Rail

Kiwi Rail

Yeni Zelanda'nın en büyük demiryolu taşımacılığı operatörü olan KiwiRail, ülkenin hayranlık uyandıran manzaralarında seyahat ederken dünyanın dört bir yanından gelen tatilcilerin yolcu deneyimini geliştirmek için birinci sınıf turist trenleri filosuna on altı yeni 'panorama' vagon ekliyor.

Forbo Flooring Systems, yeni taşıtlara çağdaş tekstil tabanlı zemin kaplamaları sağlamak için Auckland merkezli tasarım danışmanları Barnacle Design ile birlikte çalıştı.

Kıwı Raıl Case Study

Russian Railways

Demiryolu operatörlerine hizmet verme konusunda kapsamlı uzmanlığa sahip bir Rus distribütör olan Transport Technic ile yakın iş birliği içinde çalışan Forbo, Rus yangın güvenliği yönetmeliklerine uygunluk için gerekli sertifikayı aldı ve iki yüksek performanslı ticari vinil zemin kaplaması için denemeleri başarıyla tamamladı.

Şimdiye kadar, devam eden bir filo modernizasyon projesinin bir parçası olarak elektrikli tren vagonlarının yenilenmesinde kullanılmak üzere iki sertifikalı zemin kaplamasının 30.000 m2'den fazlası Rus Demiryolları'nın yan kuruluşu olan Moskova Lokomotif Onarım İşleri'ne teslim edildi.

Russıan Raılways Case Study

Russian Railways
Auckland Transport Tessera

Auckland Transport

Forbo Flooring Systems, Auckland Transport için İspanyol tren üreticisi Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (CAF) tarafından Yeni Zelanda'nın en büyük şehri için yapılan 57 yeni elektrikli tren filosuna zemin kaplamaları sağlıyor.

Auckland Transport Case Study

Virgin Trains East Coast

Virgin Trains East Coast, 2015 yılında doğu kıyısı imtiyazını devraldığında, tren filosunu yenileme ve yeniden markalandırma kararı aldı. Virgin Trains East Coast'un karşılaştığı belirli zorluklardan biri, estetik açıdan çekici, tüm yangın ve güvenlik standartlarına uygun, aynı zamanda dayanıklı ve temizlemesi kolay bir zemin seçmekti. Forbo Flooring, demiryolları için en geniş zemin kaplama ürünleri portfolyosuna sahiptir, bu sayede tüm gereksinimlere cevap verebilir. Yenilikçi bir yaklaşımla şekillenen proje, ilk tasarım anlayışından uygulamaya kadar 18 ay içerisinde tamamlanmıştır.

Vırgın Traıns East Coast Case Study

Virgin Rail