Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Elektro statik yük boşaltma (ESD) koruması ya da yüksek kayma direnci gibi daha bir zemin çözümü gerektiren alanlar için Forbo, en yüksek standartları karşılayan ürünler sunar.

Colorex

Teknik Alanlar
Ameliyat odaları, yoğun bakım üniteleri ve görüntüleme teşhis alanları gibi hassas hastane alanlarında zemin kaplamasının kendine özgü zorlukları bulunur. Bu alanlardaki zeminlerin, hastane kaynaklı enfeksiyonlardan korunmaya yardımcı olmak için sıkı hijyen düzenlemelerine uyması ve gerekli güvenlik gereksinimlerine uyulduğunun kanıtlanması gerekir. Ve daha da önemlisi, oldukça hassas medikal ekipman ve cihazlarda arızalara neden olabileceğinden elektrostatik yüklerin engellenmesi şarttır.

En yüksek hijyen standartları
Colorex tüm bu hijyen gereksinimleri karşılıyor. İletken özellikleri sayesinde statik elektrik akımının negatif etkilerinden korunmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kompakt ve boşluksuz yüzeyi, bakteri ve küf düşmanı özelikleriyle en yüksek hijyen standartlarına uymanızı sağlıyor.

Colorex koleksiyonunu ziyaret edin.

ESD
Step

Step safety flooring

Step Safety Zemin Kaplaması ÜRÜN hk: Yaralanma, kayma ve düşmelere neden olan kazaların %37'sinden* fazlası zemin nedeniyle meydana gelmektedir. Step zemininin seçilmesiyle, kayma nedeniyle meydana gelen kazaların sayısı büyük oranda azaltılabilir. *Kaynak: Sağlık ve Güvenlik Kuruluşu, İngiltere.

Step, kullanım ömrü boyunca garantili kaymaya karşı dirençli güvenli bir vinil zemin kaplamasıdır. Performanstan ödün vermeden güvenli zemin kaplamalarında en geniş tasarım yelpazesini sunar. Hem görsellik hemde kaymaz zeminler için sağladığı çözümler amaca uygundur.

Step aynı zamanda ıslak zemin uygulamaları için eşsiz ve cazip çözümler sunarken en iyi 'çıplak ayak' ve 'çıplak ayakla' kaymaz zemin çözümleri, konfor ve güvenlik sunuyor.
Step koleksiyonunu ziyaret edin