Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bir mekana giriş

Kayma ve sendelemelerin azaltılması
Ana girişlerde kullanılan giriş paspasları öğrencilere ve ziyaretçilere yönelik temiz, düzenli ve güvenli bir karşılama alanı sağlayarak ayakkabı tabanlarından ve tekerlekli vasıtaların gidiş gelişinden kaynaklanan kir ve nemi gidermektedir.

İlk izlenimler önemlidir
Okul amblemi ya da karşılama mesajı ile girişler okula/koleje/üniversiteye özgü profesyonel ve karşılama alanı oluşturularak kişiselleştirilebilmektedir.

Sadece ürünleri tavsiye etmiyoruz
Forbo olarak zemin sistemlerinin yanı sıra giriş sistemleri, elastik ve tekstil ürünleri yapıyoruz. Çünkü Forbo iç mekanda toplam bir çözümün etkisini çok iyi anlamış durumdadır. Giriş alanınızın boyut ve tasarımını en iyi nasıl planlayacağınıza ve etkili bir girişin uzun vadede temizlik maliyetlerini nasıl azaltabileceği konusunda tarafsız tavsiyelerde bulunuyoruz.

CORAL-BRUSH_BLEND_5742_OFFICE
Coral

Coral

Coral giriş sistemleri, mekanların giriş alanından sonraki farklı lokasyonlarda oluşabilecek tortusal kirlenme riskini engellemek amacıyla tasarlanmıştır. Coral sayfamızı ziyaret edin

Nuway

Nuway tek ve çift taraflı matlarıyla yoğun trafik dahil her sektörün ihtiyacına yönelik geliştirilmiş ürünlerdir. Her bir Nuway matı müşterinin kendi siparişine göre üretiliyor. Bu sayede ürün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilebiliyor. 
Visit our Nuway pages

Nuway entrance flooring