Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sanayi Zeminleri

En zor ortamlar için uygundur
Sanayi ortamları, özellikle de yüksek yıpranmanın ve aşınmanın olduğu yerlerde, kendine özgü zemin sorunlarına sahiptir.
Colorex yüksek performans zemin kaplama sistemlerimiz bu ortamların en zoru da dahil olmak üzere her türlü sanayi alanı için tasarlanmıştır. Forbo Colorex, kalın bir blok haline getirilecek kadar preslenmiş PVC çiplerinden üretimin ardından bloklar karolar halinde kesilerek %100 homojen karolar haline getiriliyor.

Colorex size şunları sunar:
• Ekstra dayanıklı bir ürün
• Üst düzey kalıcı batma dayanımı
• Düşük yuvarlanma direnci
• Gözeneksiz, kapalı yüzey (leke ve kimyasallara karşı yüksek direnç, antibakteriyel özellik)

Colorex
Colorex

Colorex

Colorex, ICT daireleri server odaları ve laboratuvarlar gibi endüstriyel olan tüm hassas alanlardaki statik boşalmayı kontrol etmek için özellikle tasarlanmış esnek döşenmiş ileri düzey bir zemin sistemidir.

Colorex, temiz odalar, ameliyat odaları gibi hassas alanlarda ve elektronik endüstrisinde statik boşalmayı kontrol etmek için özellikle tasarlanmıştır. Colorex sadece gelişmiş bir teknik çözüm sağlamakla kalmayan aynı zamanda estetik açıdan memnun edici, endüstriyel firmalarından eğitim kuruluşlarına kadar her türlü ticari iç mekanı geliştiren bir sistemdir.

Colorex sayfasını ziyaret edin