Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Elektronik Endüstrisi için Zemin Çözümleri

Doğru zemin fark yaratır
ESD korumalı alanlarda (Elektro Statik Deşarj – EPA) statik elektrik yükü oluşmasını en aza indirgemek alınan kontrol önlemlerinin temel amacıdır. Elektronik aksam, mekatronik veya veri merkezleri gibi alanlarda, doğru zemin kaplaması çok önemli bir rol oynar. Bu ürün, sadece personel ve ekipmanın üzerindeki statik elektrik yükünü boşaltmakla kalmaz aynı zamanda ayakkabı tabanı ile zemin arasındaki ara yüzeyde ortaya çıkan yükleri de azaltır.

Zeminin ömrü boyunca kalıcı iletkenlik
Uçucu antistatik kimyasallardan tamamen arınmış Colorex SD/EC'nin eşsiz yapısı zeminin tüm ömrü boyunca nemden ve sıcaklıktan tamamen bağımsız olarak kalıcı ve stabil iletken performansını sunar.

Dayanıklılıktan daha fazlasını garanti ediyoruz
Forbo Zemin Kaplamaları en yüksek derecede güvenliği garanti eder. Colorex SD/EC'nin tüm üretim serilerinin elektrik direncini ölçüyoruz ve talep edilmesi halinde ölçümlerimizin sonuçlarını açıkça gösteren test raporunu temin ediyoruz.

Düşük vücut voltaj üretimi
Sadece basit bir hareket ya da yürümeyle kişinin statik elektrik yükü toplaması doğal bir olgudur. Uygun ESD ayakkabılarının giyilmesiyle bu yükler güvenli bir şekilde Colorex SD/EC'nin iletken kaplı çiplerden yoğun ağ üzerinden boşaltılacaktır.

Colorex
Colorex

Colorex

Teknolojini Koru
Colorex, ICT daireleri server odaları ve laboratuvarlar gibi hassas alanlardaki statik boşalmayı kontrol etmek için özellikle tasarlanmış esnek döşenmiş ileri düzey bir zemin sistemidir.

Colorex, temiz odalar, ameliyat odaları gibi hassas alanlarda ve elektronik endüstrisinde statik boşalmayı kontrol etmek için özellikle tasarlanmıştır. Colorex sadece gelişmiş bir teknik çözüm sağlamakla kalmayan aynı zamanda estetik açıdan memnun edici, endüstriyel firmalarından eğitim kuruluşlarına kadar her türlü ticari iç mekanı geliştiren bir sistemdir.


Colorex can be used in many applications. It can be installed by fully adhering it directly to a subfloor or bonding it to a raised access floor panel. It can also be laid as part of a loose lay tile system.

Colorex is available with three levels of conductivity - Highperformance, Performance and Standard. The loose lay slip resistant version (R11 Plus) completes the comprehensive Colorex high tech solutions offer.
Colorex sayfasını ziyaret edin