Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

İlk İzlenim

Kaymaların ve sendelemelerin azaltılması
Bina girişlerde kullanılan giriş paspasları öğrencilere ve ziyaretçilere yönelik temiz, düzenli ve güvenli bir karşılama alanı sağlayarak ayakkabı tabanlarından ve tekerlekli araçların gidiş gelişinden kaynaklanan kir ve nemi gidermektedir.

İlk izlenimler önemlidir
Okul amblemi ya da karşılama mesajı ile girişler okula/koleje/üniversiteye özgü profesyonel ve karşılama alanı oluşturularak kişiselleştirilinebilir.

Sadece ürünleri tavsiye etmiyoruz
Forbo olarak zemin sistemlerinin yanı sıra giriş sistemleri, elastik ve tekstil ürünleri yapıyoruz. Çünkü Forbo iç mekanda toplam bir çözümün etkisini çok iyi anlamış durumdadır. Giriş alanınızın boyut ve tasarımını en iyi nasıl planlayacağınıza ve etkili bir girişin uzun vadede temizlik maliyetlerini nasıl azaltabileceği konusunda tarafsız tavsiyelerde bulunuyoruz.

1115499_small_p18-B
Entrance flooring Coral

Coral

Coral giriş sistemleri, mekanların giriş alanından sonraki farklı lokasyonlarda oluşabilecek tortusal kirlenme riskini engellemek amacıyla tasarlanmıştır.
Coral sayfamızı ziyaret edin.

Nuway

Nuway sabit giriş sistemleri koleksiyonumuz yaya ve tekerlekli vasıta trafiğinin yüksek düzeylerinin yaşandığı alanlardaki girişler için tasarlanmıştır

Nuway sayfamızı ziyaret edin.

Nuway entrance flooring