Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Salone del Mobile 2019

Forbo Flooring Systems, Milano'da gerçekleşen Salone del Mobile'de yerini alıyor. Katılımcılarından biri olduğumuz Dutch Pavilion of Masterly’i Palazzo Francesco Turati’de ziyaret edebilirsiniz.

Masterly Courtyard

Rembrandt Yılı

Masterly’nin bu seneki teması, Hollanda'da ilan edilen Rembrandt Yılı’ndan geliyor. Palazzo Francesco Turati, No:26'da gerçekleşecek olan Forbo + Rembrandt sunumunda Rembrandt renkleri ile linolyum paleti arasındaki bağlantı sergileniyor. Rembrandt’ın sanatını keşfederken, eserlerindeki ışık oyunlarını ve renkleri kullanmadaki ustalığını da birlikte deneyimleyeceğiz.

Masterly Rembrandt
Forbo Linoleum poster

Milano'da Sergilenecek Ürünler

Rembrandt'ın renk paletindeki detaylar ile linolyum yapımında kullanılan hammaddeler arasında çarpıcı bir benzerlik vardır. Rembrandt’ın tuvali linolyum tabanının yerine gelirken, sanatçı, eserlerini linolyum renklerini de oluşturan pigmentlerle bitkisel yağlardan ortaya çıkarır. Rembrandt’ın zarif dokunuşlarının etkisini bugünkü linolyum tasarımlarında görmek mümkündür.

Forbo’nun paleti, Rembrandt’ın paleti demektir. Forbo paletinde yer alan renkler; modern ve çağdaş iç mekan alanları oluşturarak Rembrandt’ın bakış açısıyla buluşur.

Forbo + Rembrandt sunumunda; rengarenk linolyum tüpleri Rembrandt resimlerinden alıntıların basıldığı Flotex koleksiyonu ile birleşiyor.

Marmoleum

Masterly ziyaretçileri, dünyaca ünlü Hollandalı sanatçı Rembrandt'ın güzel paletini temel alan birçok farklı Marmoleum yapısı ve rengiyle tanışacak. Linolyum markamız Marmoleum, beşikten kapıya ölçülebilen CO2 nötr özelliği ile sürdürülebilir iç mekanlar için en iyi seçimdir.

Flotex Vision

Salone del Mobile 2019 sırasında Palazzo Franceso Turati'nin 26 numaralı odasına ziyaret edenler, Rembrandt resimlerinden farklı alıntılar içeren Flotex Vision koleksiyonunu görecek. Yüksek dijital baskı tekniği kullanılarak dilediğiniz tasarımı zemine aktaran Flotex Vision; benzersiz zeminler oluşturur.

Marmoleum Vivace 3427 floor
Flotex Van Gogh almond blossom floor

Pratik Bilgiler

Adres:
Palazzo Francesco Turati
Via Meravigli, 9/b, 20123 Milano

Ziyaret Saatleri:
Salı: 11:00 - 17:00
Çarşamba: 11:00 - 22:00
Perşembe - Cumartesi: 11:00 - 19:00
Pazar: 11:00 - 16:00

Masterly, The Dutch in Milano hakkında detaylı bilgi:
www.masterly.nu
Fotoğraf: Palazzo Francesco Turati, Masterly - Dutch Pavilion by Uniquole
www.masterly.nu

Masterly Palazzo