Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Renk ilhamı

Renk dünyamız

Colour your world | Forbo Flooring Systems

Renk, ruh halleri ve duygular yaratabildiği ve davranışları etkileyebildiği için zemin tasarımında hayati önem taşır.

Canlı renk dünyamıza hoş geldiniz! Forbo Flooring'de renk, görsel bir ziyafetten çok daha fazlasıdır; akıcı bir şekilde konuştuğumuz bir dildir. Uluslararası tasarımcılardan oluşan ekibimiz tarafından özenle oluşturulan Global Renk Kartelamız, tüm koleksiyonlarımızın temelini oluşturur. Bu özel palet, tasarım sürecimize rehberlik ederek tüm ürün gruplarımızda renklerin kusursuz bir şekilde harmanlanmasını sağlar.

Renkle ilgili her şeye adanmış araçlar ve bağlantılar yelpazesine dalın ve rengin neden Forbo Flooring'in tutkusunun ve yenilikçiliğinin kalbinde yer aldığını ve her koleksiyonu hassasiyetle şekillendirdiğini keşfedin.

design studio
Colour finder tool | Forbo Flooring Systems

Renk Bulucu

Projeniz için ihtiyacınız olan renkleri seçmek için Renk Bulucumuzu kullanın. Renk kombinasyonlarımızdan ve görsellerimizden ilham alın ve renklerden, renk hikayelerinden ve iç mekan görsellerinden oluşan kendi ruh halinizi oluşturun. Ardından, istediğiniz atmosferi yaratmanıza yardımcı olabilecek Forbo Flooring ürünlerini önermek için ruh halinizi bir başlangıç noktası olarak kullanırız.

To the colour finder

Bir Binanın Dinamikleri

İnsanların bir bina ile nasıl etkileşime girdiğini analiz ederek, daha insan merkezli bir bakış açısıyla tasarlanmış ortamlara duydukları ihtiyacı anlıyoruz. Bu 'Bir Binanın Dinamikleri' felsefesine dayanarak, sizi her biri tasarım, renkler ve malzemelerle ifade edilen kendi atmosferine sahip beş farklı senaryoyu deneyimlemeye davet ediyoruz.

BİNANIN DİNAMİKLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLG

Dynamics of a Building | Connecting - mood board | Forbo Flooring Systems
Mood of the Season | leaflet example | Forbo Flooring Systems

Mevsimlerin Ruh Halleri

Her üç ayda bir, uluslararası tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz, her sezonun özünü yakalamak için uyum sağlayan NCS renkleri ve Forbo Flooring ürünlerinden oluşan bir paleti içeren yeni bir Mevsimin Ruhu yaratıyor.

İç mekanlar, moda, sanat ve medya gibi çeşitli kaynaklardan ilham alan bu renkler, Forbo Flooring Global Renk Kartelasından özenle seçilmiştir.

Mevsimlerin Ruh Hallerini Görüntüleyin

Renk webinar

Renk psikolojisi konulu webinarımızda, PANTONE® Küresel Kilit Müşteri Yönetimi Başkanı Carola Seybold ve Davranışsal Renk ve Tasarım Psikolojisi alanında önde gelen Küresel Uzman Karen Haller, konut ve ticari alanlar için etkili renk şemaları oluşturma sürecinde renk değerlendirmelerinin önemini tartışıyor.

Bu web semineri hakkında daha fazlasını okuyun

Pantone Color of the Year 2024

Pantone Yılın Rengi

Dünyanın önde gelen renk otoritesi Pantone, her yıl kapsamlı kültürel araştırmalara dayanarak yıllık rengini seçiyor. Pantone Yılın Rengi** Forbo Flooring için önemlidir çünkü güncel toplumsal ihtiyaçları yansıtır ve trend ve renk araştırmalarımızla uyumludur.

Yılın Rengi hakkında daha fazla bilgi edinin