Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

COVID-19 Virüs Hakkında Bilgilendirme


Forbo Flooring Systems’de, hepimizin günlük yaşamının bir parçası haline gelen COVID-19 salgınının sonuçlarından doğan tüm endişeleri ve karmaşıklıkları kabul ediyoruz. Virüsün yayılmasını sınırlandırmak ve müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini mümkün olduğunca korumak için tüm coğrafyalarda sorumluluğumuzu alıyoruz. Şirketimiz, iş yaptığımız tüm ülkelerde hükümetler ve yerel sağlık yetkilileri tarafından verilen kurallara sıkı sıkıya bağlıdır.

Tüm üretim alanlarımız çalışır durumdadır; tüm satış ve numune siparişlerini alabiliyor ve teslim edebiliyoruz. Müşteri hizmetlerindeki çalışma arkadaşlarımız projelerinize devam edebileceğiniz her durumda size destek olmamızı sağlamaktadır.

Herhangi bir sorunuz olursa, lütfen satış ekibimize, müşteri hizmetlerimize veya dünya genelindeki müşteri hizmetleri departmanlarımıza başvurun.

Forbo Flooring Systems’den saygılarımızla.

Ürünler

İçinde bulunduğumuz bu sürecin aradığınız bilgileri bulmak için zor koşullar olduğunu anlıyoruz. Forbo Zemin Sistemleri; farklı tasarımlar, renkler, formatlar, malzemeler ve yapılarda çok çeşitli zemin kaplama çözümleri sunar. Ürün portfolyomuzla ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Ürünlerimizi keşfedin

Allura 60055 | 60389 | 63497

Floor Planner

Farklı zemin tasarımlarını incelemek için Floor Planner sayfamızı kullanabilirsiniz. Floor Planner’da sizlere yeni bir özellik sunuyoruz: Oda görüntünüzü uygulamaya ücretsiz yükleyin ve çalışacağınız bu alan için hangi zemin çözümlerinin en uygun olduğunu kendiniz keşfedin!

Floor Planner'ı Keşfedin

Floor planner Marmoleum Striato
Archidea 56 - Library Caledonian University Library