Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

SMĚRY TRENDŮ 2023

zpráva o trendu

S důkladnými znalostmi a porozuměním budoucímu architektonickému vývoji můžeme vytvořit současné a relevantní návrhy podlah.

Držte krok s trendy ve stavebnictví a designu

Abychom se ujistili, že projekty našich zákazníků budou mít nejaktuálnější design podlah, musíme si být vědomi nových trendů a měnících se postojů ve společnosti a chápat, jak ovlivňují zastavěné prostředí.

Na základě výsledků interního výzkumu provedeného týmem Forbo Flooring Design Team je vypracována roční zpráva s přehledem identifikovaných trendů. Zpráva je cenným zdrojem inspirace, poskytuje nám jasnou vizi budoucích potřeb trhu a pomáhá nám je zahrnout do nových a inspirativních kolekcí.

zpráva o trendu

Téma pro letošní rok: "Svět tekutosti"

Na prahu mnoha globálních výzev svět reaguje plynulostí. Všechno a každý se může změnit, transformovat nebo se stát něčím nebo někým jiným. Fakta a fikce se prolínají. Začalo přehodnocování všeho ze strany občanů.

Tekutost najdeme i v archetypických vzorech. Prezentované jako asambláže, přizpůsobivé a balancující mezi zbožím a uměním. V zastavěném světě se utvářejí dialogy mezi architektonickým dědictvím a současným designem. Starobylé budovy jsou restaurovány a přizpůsobeny nejnovějším udržitelným požadavkům, což přináší obnovené pohledy na minulost, naše prostředí a náš dopad na svět.

Přečtěte si reportáž a nechte se inspirovat

Protože úplná zpráva o trendech se skládá z velké sbírky pečlivě vybraných obrázků, popisů, barev a produktových referencí, vytvořili jsme shrnutí s nejdůležitějšími trendy, které jsme identifikovali jako relevantní ve vybudovaném prostředí.

Přečtěte si nebo stáhněte níže uvedené shrnutí zprávy a nechte se inspirovat, nebo se podívejte na náš webinář o trendech v designu 2023 s odborníky na trendy Christophem Brachem (Raw Color) a Thomasem Eurlingsem (Senior Designer Vinyl ve Forbo Flooring Systems), kde najdete celý příběh.

SLEDOVAT WEBINÁŘ

Trendové směry 2023 | kapitola 2, Přes zrcadlo |Forbo Flooring Systems

Přečtěte si shrnutí