Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webinář DESIGNOVÉ TRENDY

Stavební a designové trendy v 2023

Společnost Forbo Flooring Systems uspořádá v úterý 24. ledna 2023 nový webinář, ve kterém budou experti na trendy Christoph Brach a Thomas Eurlings diskutovat o nejnovějších a nadcházejících trendech ve stavebnictví a designu.

Webinar Designové trendy 2023 | Forbo Flooring Systems | photo courtesy of Raw Color

Bezplatný webinář Trendy stavitelství a designu v roce 2023

Jaké světové designové trendy můžete očekávat v roce 2023? Ty nejdůležitější vám ukážeme v tomto exkluzivním webináři doplněném úžasnými obrázky.

Hostující řečník Christoph Brach je spoluzakladatelem designového studia Raw Color. Je produktovým designérem, který ukazuje současný přístup k tomu, jak barvy ovlivňují naše okolí, a má silný investigativní postoj k udržitelným barvivům a materiálům.

Thomas Eurlings, nezávislý produktový a interiérový designér a senior designér vinylů ve společnosti Forbo Flooring Systems, nahlédne do naší nejnovější zprávy o trendech, která pojednává o novém myšlení a vývoji v oblasti udržitelnosti, ale také o tom, jak se to promítá do prostředí budov a našich podlahových produktů.

Začněte rok správně tím, že se hluboce ponoříte do významných trendů roku 2023 ve světě budov a interiérového designu.

Allura Flex 1506 taupe sand + 9017 fox orange

Podívejte se na webinář zde:

O Christophu Brachovi/Raw Color

Raw Color, společnost kterou založili designéři Christoph Brach a Daniera ter Haar, má jedinečné znalosti o tom, jak používat barvy v designu. Díky práci napříč obory, kombinující grafiku, fotografii a produktový design, Raw Color pomáhá společnostem vyvinout nástroje, které potřebují, aby zaujaly pozici pro blízkou i vzdálenou budoucnost. Práce studia odráží sofistikované zacházení s materiálem, ztělesněné prostřednictvím výzkumu a experimentů s cílem vybudovat vizuální styl.

Studio sídlí v Eindhovenu (NL) a má mezinárodní klienty včetně společností Adidas, Dutch Invertuals, Ikea, Kvadrat, Nanimarquina, Sancal a Samsung. Jeho díla jsou součástí sbírek Cooper Hewitt Museum, Stedelijk Museum Amsterdam a Textiel Museum (NL).

VÍCE O STUDIU RAW COLOR
SLEDOVAT RAW COLOR NA INSTAGRAMU

Christoph Brach | photo courtesy of Christoph Brach/Raw Color

O Thomasi Eurlingsovi

Thomas Eurlings pracuje jako Senior Designer Vinyl ve společnosti Forbo Flooring Systems od roku 2012. V této funkci pracuje na kolekcích jako Allura (LVT) a Eternal (vinyl v rolích) a je zodpovědný za několik trendových publikací Forbo Flooring, jako je každoroční zpráva o trendech a nový trendový výběr barev „Barevné ladění sezóny“ spolu s designérskou spolupracovnicí Marijke Griffioen.

Jako zakladatel ThomasE, mezinárodně působícího kreativního studia se sídlem v Amsterdamu, Thomas navrhuje kompletní interiéry i interiérové produkty a šperky. Interiérové produkty se liší mezi zakázkovými a běžně dostupnými položkami. Totéž platí pro většinu kolekcí šperků vytvořených ThomasE. Kromě vlastních návrhů konzultuje Eurlings s různými společnostmi jejich kreativní výzvy. Tato práce zahrnuje nahodilé poradenství a konzultace, stejně jako dlouhodobé zapojení jako kreativní ředitel.

VÍCE O THOMASE
SLEDUJTE THOMASE NA INSTAGRAMU

Thomas Eurlings | photo courtesy of Thomas Eurlings

Zmeškali jste některý z našich předchozích webinářů?