Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Design Challenge

Společnoti Dezeen a Forbo Flooring se spojily, aby zahájily celosvětovou designovou soutěž, která vyzývá architekty a designéry, aby navrhli prostor v prostoru, který podporuje pohodu, pomocí přírodní krytiny Marmoleum společnosti Forbo Flooring.

Inspirativní prostor, který poskytuje relaxaci a zvyšuje pohodu v prostředích, jako jsou nemocnice, školy a kanceláře – kdekoliv v jakémkoliv prostoru, kde si můžete hrát, učit se, pracovat nebo se léčit.

Marmoleum, nejlepší přírodní podlaha

Marmoleum zlepšuje vnitřní prostory tím, že nabízí dotykové a vizuálně přitažlivé spojení s přírodním světem. Je nealregické a zabraňuje růstu mikrobů. Neobsahuje ftaláty, zajišťuje zdravou vnitřní atmosféru. Marmoleum je vyrobeno až z 98 % z přírodních surovin a je klimaticky pozitivní od vzniku po expedici, bez kompenzací.

Výběrem materiálu Marmoleum nejenže uděláte ekologickou volbu, ale také přijmete biofilní design a vytvoříte interiéry, které souzní s lidskou potřebou spojení s přírodou.

Objevte Marmoleum
Zobrazit celou kolekci Marmoleum

Marmoleum Solid - 2024

Výzva

Úkolem účastníků je navrhnout prostor o velikosti 10 metrů čtverečních pro instalaci ve vnitřních prostorách, jako jsou nemocnice, školy nebo kanceláře (nebytové). Marmoleum musí být instalováno jako podlaha a lze jej volitelně použít na stěnách do výšky 1 m. Účastníci mohou také začlenit povrchový materiál Forbo Furniture Linoleum a nástěnkové linoleum Bulletin Board na předměty v prostoru.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni starší 18 let z jakékoliv země na světě, kteří se profesně nebo vzdělaně zabývají architekturou a designem.

Co to pro vás znamená?

Peněžní odměna je 5 000 GBP pro vítěze oceněného prostřednictvím Dezeen – vítězný návrh bude vyroben a vystaven v showroomu společnosti Forbo Flooring v Nizozemsku.

Vítěz bude také pozván na zahajovací akci v Nizozemsku s příležitostí setkat se s členy poroty a klíčovými lidmi v rámci společnosti Forbo Flooring. Dojde také k významnému publicitě prostřednictvím zveřejnění vítězného projektu na Dezeen a jejích kanálech sociálních médií, stejně jako prostřednictvím různých sociálních kanálů společnosti Forbo Flooring po celém světě.

Členové poroty

Jak se zúčastnit

Pro přihlášení do soutěže se soutěžící musí zaregistrovat prostřednictvím formuláře níže. Obdržíte informační balíček včetně dvou vzorků krytiny Marmoleum, abyste se s materiálem seznámili.

V potvrzovacím e-mailu je odkaz pro nahrání vašeho návrhu.

Všechny návrhy je nutné odevzdat nejpozději 30. dubna 2024 do 00:00 SEČ.

Marmoleum Design Challenge – Informace a pravidla

Když se zaregistrujete do 21. března, získáte exkluzivní přístup ke speciálnímu online produktu deepdive s Q&A, abyste získali přímé informace o krytině Marmoleum, kolekci a výzvě, nabízí vám také možnost klást otázky jednomu z členy poroty a získat základní informace.

Všichni účastníci si před vstupem do soutěže musí přečíst a souhlasit s podmínkami soutěže.

Marmoleum Design Challenge – Smluvní podmínky

Nejprve se zaregistrujete k účasti. V potvrzovacím e-mailu je odkaz, kam nahrajete svou interpretaci výzvy, uzávěrka je 30. dubna 2024. Přihlášky musí být podány v angličtině.

Požadujeme následující informace:

  • Název návrhu

  • Popis myšlenky návrhu a vysvětlení, jak splňuje zadání (maximálně 500 slov)

  • Minimálně pět a maximálně 10 trojrozměrných vizualizací představujících myšlenku

  • Náladový panel z materiálů použitých při návrhu

  • (Volitelné) Video nebo animace představující nápad (odeslané prostřednictvím adresy URL)

  • Každý odeslaný obrázek by měl být jeden obrázek bez jakýchkoli log nebo textu. Měly by to být JPG s minimálním rozlišením 72 dpi a maximální velikostí souboru 1 MB.

Moodboard - Marmoleum Solid

O společnosti Forbo Flooring

Forbo Flooring Systems je důvěryhodný a globální dodavatel vysoce kvalitních podlahových krytin, jako je linoleum, LVT, kobercové čtverce, vinyly a vstupní čisticí zóny.

O společnosti Dezeen

Dezeen je nejvlivnější světový časopis o architektuře, interiérech a designu s více než třemi miliony čtenářů měsíčně a více než sedmi miliony sledujících na sociálních sítích.