Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

INFORMÁCIE O COVID-19


V spoločnosti Forbo Flooring Systems si uvedomujeme obavy a komplikácie, ktoré aktuálne existujú v súvislosti s pandémiou COVID-19, ktoré sa stali súčasťou každodenného života každého z nás. Berieme na seba zodpovednosť vo všetkých zemepisných oblastiach obmedziť šírenie nákazy a pokiaľ možno, tak čo najviac ochrániť zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov, obchodných partnerov a zamestnancov. Naša spoločnosť prísne dodržuje všetky pravidlá vydané vládami a miestnymi zdravotníckymi úradmi vo všetkých krajinách, v ktorých podnikáme.

Naše oddelenie služieb pre zákazníkov nám umožňuje podporovať vás vo všetkých prípadoch, keď ste schopní pokračovať vo svojich projektoch.

V prípade akýchkoľvek otázok sa, prosím, obráťte na lokálne zastúpenie spoločnosti alebo na zákaznícky servis.

S pozdravom od nás všetkých zo spoločnosti Forbo Flooring Systems.

Produkty

Chápeme, že toto sú zložité okolnosti k nájdeniu informácií, ktoré hľadáte.
Spoločnosť Forbo Flooring ponúka širokú škálu podlahových riešení v rôznom prevedení vzorov, farieb, formátoch, materiáloch a štruktúrach.
Tu nájdete všetky informácie týkajúce sa celej našej ponuky.


Objevte naše produkty

Allura 60055 | 60389 | 63497

Plánovač podláh

Pokiaľ je zložité kontaktovať našu pobočku alebo zákaznícky servis a prebrať rozdielne možnosti riešenia podlahy, ale stále sa pritom zaujímate o novú podlahu?
Môžete jednoducho využiť náš plánovač podláh k vytvoreniu vlastnej podlahy.

Ponúkame novú vylepšenú funkciu nášho plánovača: ľahko nahráte obrázok svojej miestnosti (zdarma) a zistíte, ktoré riešenie podláh sa najviac hodí pre vaše prostredie.

Prejdite na náš plánovač podláh

Floor planner Marmoleum Striato

Referencie

Nemôžete ísť von? Naše referencie si môžete vždy pozrieť v rôznych segmentoch, krajinách aj v rôznych riešeniach podlahových krytín Forbo.

Sledujte naše referencie

Archidea 56 - Library Caledonian University Library