Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Partnerstwa i certyfikaty

Rozwiń

Współpraca

Współpracujemy z zaufanymi partnerami

Forbo Flooring Systems tworzy projekty pilotażowe i sojusze z międzynarodowymi stowarzyszeniami i organami, w ramach których można testować i wdrażać innowacje i nowe rozwiązania. Są one szczególnie cenne w kontekście rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym.

Współpracujemy z instytucjami europejskimi, takimi jak European Resilient Flooring Manufacturers' Institute, Multilayer Modular Flooring Association, European Carpet and Rug Association oraz innymi liderami branży, takimi jak Green Building Council, uniwersytetami i innowacyjnymi start-upami. Wszystko po to, aby stale ulepszać profil środowiskowy naszej firmy i ofertę produktową.

Company_story_sustainability

Certyfikat SA8000 i ISO 14001

Certyfikacja kontrolowanego łańcucha dostaw

SA8000 to międzynarodowy, podlegający audytowi standard certyfikacji społecznej oparty na Deklaracji Praw Człowieka ONZ. Określa on ogólnobranżową i korporacyjną metodę pomiaru osiągnięć społecznych.

Poprzez ISO 14001 stosujemy System Zarządzania Środowiskowego (EMS), aby pomóc nam w ustaleniu ram, których należy przestrzegać przy tworzeniu efektywnego systemu zarządzania środowiskiem.

Odpowiedzialność społeczna

Norma SA8000 jest naszym zobowiązaniem do zagwarantowania sprawiedliwego traktowania pracowników.

Nasz program wymagań dla dostawców nakłada wymagania na naszych dostawców jako dokument prawnie wiążący. Nasze podejście zakłada również ścisłą współpracę z poszczególnymi dostawcami. Odbywa się to poprzez spotkania, wizyty na miejscu i oceny dostawców, które obejmują audyty przeprowadzane przez naszych nabywców lub odpowiedzialnych menedżerów.

Kontrole te zapewniają, że nasi dostawcy przestrzegają praw człowieka i pracowników, wymogów BHP, celów środowiskowych i odpowiedzialnych praktyk biznesowych w codziennej działalności.

SA8000_raw materials

Etykiety ekologiczne

Ekologiczne etykiety i certyfikacja

Zgodnie z naszą strategią zrównoważonego rozwoju na całym świecie stosujemy różne przejrzyste systemy certyfikacji niezależnych stron trzecich, aby regularnie sprawdzać i oceniać nasze wykładziny podłogowe.

Jest to pozytywne rozwiązanie dla Forbo Flooring Systems, ponieważ pomaga nam zwrócić uwagę na naszą strategię zrównoważonego rozwoju i wskazać możliwości poprawy. Z drugiej strony jest to również potwierdzenie dla naszych klientów, ponieważ oznakowanie ekologiczne jest dowodem na to, że również eksperci w dziedzinie ochrony środowiska są przekonani, że nasze wykładziny podłogowe są jednymi z najbardziej zrównoważonych i wydajnych na rynku.

Dowiedz się więcej o różnych etykietach ekologicznych przyznanych naszym produktom.

Więcej o etykietach ekologicznych
Eco labels

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej strategii zrównoważonego rozwoju, rozwiązaniach podłogowych lub innych kwestiach? Chętnie Ci pomożemy!

Napisz do nas