Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Zdrowie: nasz kolejny krok w stronę zrównoważonego rozwoju

Od pewnego czasu debata środowiskowa w odniesieniu do przyszłości ma jedno założenie: dbanie o to, co będzie ważne dla przyszłych pokoleń. A to co ważne będzie w przyszłości dzieje się TERAZ! Azjatycki smog, zanieczyszczenie oceanów, wyczerpanie naturalnych zasobów ziemi to aktualnie nurtujące nas problemy. W Forbo Flooring koncentrujemy się na środowisku DZISIAJ, oraz na jego wpływie na zdrowie każdego człowieka.

CHO zdrowie i higiena
CHO logo dom

Kluczowymi aspektami są w tym przypadku ocena i kontrola oddziaływania czynników środowiskowych (parametry cieplne, akustyczne, oświetlenie i jakość powietrza) na ludzi oraz tworzenie środowiska w sposób, który przekształca negatywną energię otoczenia w pozytywne doświadczenie.*
Co jako producent wykładzin możemy zrobić by przyczynić się do poprawy zdrowia każdego z nas? Dla nas oznacza to dostarczanie szerokiego portfolio produktów, które oferują najlepsze rozwiązanie w danej kategorii, ulepszanie naszych produktów wszędzie tam gdzie to możliwe oraz podążanie drogą nowoczesnych rozwiązań.

Naszą ambicją jest to, aby każda jednostka która ma kontakt z naszymi wykładzinami czerpała korzyści z tworzonego przez nas lepszego środowiska wewnątrz budynku.

*Prof. Dr. Philomena M. Bluyssen: The indoor environment hand book