Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pokrycia podłogowe dla zdrowego środowiska wewnątrz budynku

Pokrycia podłogowe są nieodłączną częścią każdego budynku od placówek edukacyjnych, służby zdrowia poprzez biura, miejsca wypoczynku do obiektów mieszkaniowych. Forbo tworzy bezpieczne, higieniczne i komfortowe rozwiązania podłogowe, które mają pozytywny wpływ na zdrowie każdego człowieka.

CHO sprzątanie
CHO szkoła podstawowa

Placówki edukacyjne i opiekuńcze

Faktem jest, że dzieci spędzają najwięcej czasu w pomieszczeniach zamkniętych, w domu i w szkole. Badania jakości powietrza w szkołach podstawowych pokazują, że dzieci narażone są na wysokie stężenie CO2, lotne związki organiczne (VOC) i zanieczyszczenia biologiczne występujące w powietrzu. Nie bez przyczyny astma i inne choroby alergiczne to najbardziej rozpowszechnione schorzenia wśród dzieci w ostatnim dziesięcioleciu i wszystko wskazuje na to, że przyczyną tego jest nie genetyka, ale bezpośredni wpływ otoczenia.

Wykładzina Marmoleum posiada wszystko, co posiadać powinna podłoga w placówkach edukacyjnych: wytwarzana jest z odnawialnych surowców naturalnych nie zawierających PVC, posiada niską emisję związków lotnych i jest łatwa w pielęgnacji. Wraz z systemem mat wejściowych, który chroni przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, stanowi idealne rozwiązanie podłogowe dla szkół.

Biura i miejsca pracy

Biura to najbardziej zestandaryzowane przestrzenie w budynku o ściśle określonym charakterze wnętrza na każdej szerokości geograficznej. W tych pomieszczeniach istotne są takie parametry jest: klimatyzacja, mechaniczna wentylacja, oświetlenie, wysoki poziom energii. Obecnie widoczne jest dążenie do tworzenia, za pomocą wzorów i kolorów, takich środowisk pracy, które w zależności od potrzeby sprzyjają kreatywności, współpracy, odprężeniu lub energii.

W naszej ofercie znajdą Państwo podłogi o różnorodnej kolorystyce i wzornictwie od współczesnych po naturalne, oferujące najwyższy komfort, poprawiające akustykę w pomieszczeniu jak również zwiększające poziom odbicia naturalnego światła.

CHO biura
CHO placówki handlowe i wypoczynkowe

Placówki handlowe i wypoczynkowe

W sektorze handlowo-wypoczynkowym liczy się indywidualność i podkreślanie wizerunku/marki sklepu czy hotelu. Jakkolwiek kwestia dotycząca zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu i dobrego samopoczucia gościom i klientom pozostaje priorytetowa i wszędzie taka sama. W przypadku placówek handlowych bardzo istotna jest szybkość instalacji oraz łatwość użytkowania podłóg.

W odpowiedzi na potrzeby rynku oferujemy personalizowane podłogi z możliwością wysokiej jakości druku cyfrowego oraz łatwe w instalacji modułowe rozwiązania podłogowe bez użycia kleju w bogatej palecie wzorów i kolorów.

W Forbo Flooring dbamy o zdrowie każdego człowieka w każdej przestrzeni, w której znajduje się nasza podłoga.

Domy spokojnej starości i domy opieki

Odsetek starzejącej się populacji wzrasta w krajach na całym świecie, co przekłada się na segment służby zdrowia, w tym doraźnych usług szpitalnych i ratownictwa. Środowisko wewnątrz budynku jest jednym z ważniejszych aspektów dla przebywających w nim osób starszych, chorych oraz osób trwale potrzebujących opieki. Jakość powietrza, bezpieczeństwo i higiena to ważne czynniki, która mają wpływ na dobre samopoczucie i komfort każdego człowieka.

CHO Domy spokojnej starości i domy opieki