Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo pomaga zwalczyć alergie w miejscu pracy

Forbo Flooring Systems we współpracy z Instytutem Allergy UK opracowało kompleksowy raport "Work Fever" badający przyczyny występowania alergii w miejscu pracy.
Allergy UK przeprowadziło badania wśród pracowników biurowych - przede wszystkim alergików. Okazało się, że w samej Wielkiej Brytanii u co najmniej 5,7 mln osób objawy alergii nasilają się w miejscu pracy.
Katar, choroby oczu, suche gardło, trudności z oddychaniem, bóle głowy i podrażnienia skóry. Ponad 95 procent ankietowanych doświadczyło jednego lub więcej z tych objawów w biurze, a ponad połowa grupy badanych doświadczyła reakcji alergicznej podczas gdy w pracy.

Flotex Raport ochrona zdrowia każdego człowieka
Neoworks aprobata alergiczna w miejscu pracy

Zobacz Raport "Alergie w miejscu pracy"

Raport wskazuje, że w samej Wielkiej Brytanii ponad 21 milionów dorosłych cierpi na alergie. Jedną z najczęstszych przyczyn astmy i alergii są roztocza występujące na meblach i dywanach.

Badania wykazały, że problemem jest również zbyt rzadka, pielęgnacja w biurach, nieodpowiednie odkurzanie i brak wentylacji w pomieszczeniu.

Pobierz Raport Alergie w domu i miejscu pracy

Poppy AUK case study - Pobierz  Raport Alergie w domu i miejscu pracy

Alergie w domu

Według badań Allergy UK nie jesteśmy bezpieczni nawet we własnym domu. U przynajmniej 12 milionów osób w samej Wielkiej Brytanii objawy alergii nasilają się w domu, a ich liczba znacząco rośnie. Główną przyczyną okazują się roztocza kurzu, pleśń czy substancje chemiczne.
Pobierz Raport Alergie w domu i miejscu pracy