Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pomagamy wygrać walkę ze szpitalnymi infekcjami

Dobór odpowiedniej podłogi wpływa na zapobieganie infekcjom szpitalnym. Udowodniono, że nasze wykładziny Marmoleum i Flotex hamują rozprzestrzenianie się infekcji takich jak MRSA (Gronkowiec złocisty oporny na metycylinę), norovirusy i bakterie C Difficile, oraz przyczyniają się do tworzenia zdrowszego i bardziej higienicznego środowiska w placówce szpitalnej.

Broszura "Kompleksowe rozwiązania podłogowe w placówkach służby zdrowia"

Infection control
Linoleum wykładziny podłogowe w placówkach zdrowia

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum posiada naturalne właściwości bakteriostatyczne dzięki zawartości składników pochodzących z natury, m.in. oleju lnianego. Właściwość tę wykładzina zachowuje przez cały okres użytkowania produktu zapewniając trwałą ochronę od momentu zainstalowania produktu. Badania przeprowadzone w Uniwersytecie w Glasgow udowodniły, że wykładzina Marmoleum polecana jest szczególnie w miejscach, w których higiena i zapobieganie bakteriom MRSA (Gronkowiec odporny na metycylinę) i e. coli jest niezwykle istotna.
Zobacz więcej

Flotex

Flotex to unikalna wykładzina flokowana, która posiada zalety trwałego, trudnościeralnego i łatwego w utrzymaniu czystości elastycznego materiału podłogowego z właściwościami akustycznymi i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Dzięki zawartemu w podłożu systemowi ochrony mikrobiologicznej Sanitized, tworzy skuteczną ochronę przed rozwojem bakterii (w tym odpornych na działanie wielu antybiotyków szczepów gronkowca złocistego – MRSA i bakterii E.coli) oraz grzybów.
Zobacz więcej

Flotex wykładzina podłogowa w placówkach ochrony zdrowia

Zarówno Marmoleum jak i Flotex to jedyne wykładziny na rynku, które posiadają aprobatę brytyjskiego instytutu Allergy UK. Wykładziny przechwytują alergeny i pyłki z powietrza pomagając utrzymać czyste i świeże powietrze w otoczeniu.