Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ważne by się wyróżniać!

Dzięki zaawansowanym technologiom możemy zaoferować Państwu wykładziny winylowe i elastyczne z możliwością nadruku cyfrowego, które z pewnością znajdą zastosowanie w placówce edukacyjnej.

Marmoleum, Aquajet
Bespoke digital wykładziny podłogowe  znadrukiem w placówkach edukacyjnych

Wykładziny z możliwością nadruku cyfrowego

Wykładzina PVC z możliwością nadruku cyfrowego oferuje możliwości stworzenia niepowtarzalnych projektów. Wyboru można dokonać spośród tysięcy wzorów Forbo (wszystkie posiadają licencję do ponownego użytkowania) lub też zaprojektować wykładzinę według własnego pomysłu. Niezależnie od rodzaju, wielkości, skali i złożoności projektu nadruk cyfrowy zapewnia obrazy najwyższej jakości: o żywej kolorystyce (6 kolorów), odpowiednio wyostrzone, o wysokiej rozdzielczości (600dpi) oraz z przezroczystą warstwą ochronną.

Flotex Vision

Flotex Vision to wykładzina, która oferuje niezliczone możliwości wzorów w wysokiej jakości nadruku cyfrowym, począwszy od skomplikowanych motywów abstrakcyjnych po realistyczne odzwierciedlenia trawy, wody
czy piasku.
Wzory ciepłych kamieni na plaży, soczysto-zielonego mchu na podłodze o trójwymiarowej głębi – z Flotex Vision wszystko jest możliwe!
Zobacz więcej

Bespoke Flotex Flocked Flooring
Marmoleum Aquajet  wykładziny podłogowe z nadrukiem w placówkach edukacyjnych

Marmoleum Aquajet

Technologia Aquajet umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych wzorów i stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne. Komputerowo sterowany strumień wody tnie linoleum z dużą precyzją, zapewniając idealne dopasowanie wzoru. Wstawka, logo, podłoga tematyczna, imię - możliwości są nieograniczone.
Zobacz więcej

Coral Logo

• Wysoka estetyka i atrakcyjne kolory
• Idealne rozwiązanie w przypadku złożonych projektów z wykorzystaniem wielu kolorów
• Wybór spośród 42 kolorów lub dopasowanie z palety Pantone i RAL
• Dzięki winylowej warstwie spodniej stabilnie układa się na podłożu
• Trwała i odporna na promienie słoneczne
Mata z nadrukowanym logo dostępna jest w 7 standardowych wymiarach (z krawędziami): 55x90, 105x155, 105x300, 155x205, 155x300, 205x205 i 205x300 (cm) oraz w wymiarze specjalnym o szerokości do 200 m i długości do 6m (bez krawędzi).
Zobacz więcej

Coral logo  wykładziny podłogowe z nadrukiem w placówkach edukacyjnych