Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Korytarze

Korytarze to przestrzenie najbardziej narażone na intensywny ruch wymagające podłogi do zadań specjalnych. Oferujemy stylowe i praktyczne rozwiązania podłogowe, takie jak:
• wykładziny antypoślizgowe, które redukują ryzyko upadku spowodowanego przez poślizgnięcie
• wykładziny akustyczne, które znacznie wyciszają pomieszczenie
• mocne i bardzo wytrzymałe podłogi, które przez długie lata utrzymują niezmienny wygląd
• Wykładziny łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji

Ważne by się wyróżniać
Na naszych wykładzinach możemy stworzyć dowolną grafikę (herb szkoły, napisy, znaki, kształty, strzałki i litery).

 PV_acoustic_2012_P10
Marmoleum

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.
Zobacz więcej

Wykładziny akustyczne Sarlon

Wykładziny akustyczne od Forbo to obszerna kolekcja oferująca kompleksowe rozwiązania podłogowe w wielu miejscach aplikacji.

Hałas najlepiej redukować u źródła.
Dlatego też wykładziny akustyczne są odpowiednim wyborem w pomieszczeniach w których chcemy go zminimalizować. Jesteśmy specjalistą w produkcji produktów akustycznych. Od ponad 30 lat dostarczamy gotowe rozwiązania akustyczne, najlepsze w swojej klasie i zastosowaniu, o tłumieniu dźwięków uderzeniowych o 15, 17 i 19dB.
Zobacz więcej

Sarlon acoustic  wykładziny podłogowe akustyczne
Flotex Vision wykładziny podłogowe flotex

Flotex

Flotex to wykładzina o bardzo wysokiej gęstości, które wyróżnia się komfortową, gładką, antypoślizgową powierzchnią w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne. Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa.
Zobacz więcej

Sphera

Sphera to wysokiej jakości wykładzina PCV. Posiada atrakcyjnie wizualny wzór 'maskujący zabrudzenia',ale przede wszystkim jest funkcjonalna: trwała i wytrzymała, łatwa w użytkowaniu i utrzymaniu czystości oraz bezpieczna dla dzieci i użytkowników.

Sphera vinyl

Sphera