Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Korytarze

Korytarze to przetrzenie najbardziej narażone na intensywny ruch wymagające podłogi do zadań specjalnych. Oferujemy stylowe i praktyczne rozwiązania podłogowe, takie jak:
• wykładziny antypoślizgowe, które redukują ryzyko upadku spowodowanego przez poślizgnięcie
• wykładziny akustyczne, które znacznie wyciszają pomieszczenie
• mocne i bardzo wytrzymałe podłogi, które przez długie lata utrzymują niezmienny wygląd
• Wykładziny łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji
Ważne by się wyróżniać
Grafika taka jak znaki, kształty, strzałki i litery może być wydrukowana na wykładzinie tworząc widoczne dla uczniów i odwiedzających oznaczenia.

 PV_acoustic_2012_P10
Marmoleum

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.
Zobacz więcej

Wykładziny akustyczne Sarlon

Coraz częściej dążymy do wyciszenia otoczenia i redukcji poziomu hałasu, który może mieć niekorzystny wpływ na organizm ludzki w postaci zaburzeń snu, stresu, bólu głowy, utraty pamięci, agresji i trudności w koncentracji. Wykładziny akustyczne od Forbo to obszerna kolekcja oferująca kompleksowe rozwiązania podłogowe w wielu miejscach aplikacji.

Hałas najlepiej redukować u źródła.
Dlatego też wykładziny akustyczne są odpowiednim wyborem w pomieszczeniach w których chcemy go zminimalizować. Jesteśmy specjalistą w produkcji produktów akustycznych. Od ponad 30 lat dostarczamy gotowe rozwiązania akustyczne, najlepsze w swojej klasie i zastosowaniu, o tłumieniu dźwięków uderzeniowych o 15, 17 i 19dB.
Zobacz więcej

Sarlon acoustic  wykładziny podłogowe akustyczne
Flotex Vision wykładziny podłogowe flotex

Flotex

Wykładzina Flotex zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne. Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa.
Zobacz więcej