Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Przygotuj się do wyjścia

Przebieralnie i szatnie w ośrodkach sportowych zawsze powinny zapewniać użytkownikom czyste, estetyczne i komfortowe środowisko.

Wykładzina podłogowe Linoleum
podłogowa wykładzina antypoślizgowa Step

Wykładzina antypoślizgowa Step

Wykładziny antypoślizgowe Step znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ludzie pracują, uczą się i bawią, tworząc bezpieczne środowisko. Wykładziny antypoślizgowe Step odpowiadają niezbędnym europejskim normom oraz oferują klasę antypoślizgowości R10 do R12 znajdując zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo użytkowania.
Zobacz więcej - Wykładziny Antypoślizgowe Step
Zobacz więcej - wetroom

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.
Zobacz więcej

Wykładziny Marmoleum - Linoleum
Wykładzina Flotex wykładziny podłogowe w obiektach sportowych

Wykładzina Flotex

Wykładzina Flotex jest w 100% zmywalna i higieniczna oraz, dzięki zawartości
środka antybakteryjnego Sanitized®, oferuje idealne dywanowe rozwiązanie do siłowni i sal ćwiczeń różnego rodzaju. Flotex jest unikalną wykładziną flokowaną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Zbudowany z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Flotex jest stabilnym wymiarowo, odpornym na zużycie i łatwym w pielęgnacji pokryciem podłogowym.
Zobacz więcej